خبر خبر

فرش قرمز براي زائرين حضرت رضا (ع) در فرودگاه مشهد
جشن ولادت حضرت رضا ع در ميان استقبال باشکوه از زائرين و مسافرين در فرودگاه مشهد برگزار شد

اي ملائك كبوتر حرم ات ... چشم آدم و عالم به گندم كَرم ات

نه خراسان فقط، كه مُلك خداست... عالمي زير سايه ي عَلَم ات

زمين آب و جارو شده وُ اسپندان ها دود...خادمين به رديف با دسته هاي گل... جاي جاي اين زمين آغشته است به صفا !!  ريا نيست اينجا،  رئيس و فرمانده و سرباز و خادم و كارمند، همه خدمتگزار و خادمند. عطر يار پيچيده در اين مكان... حال و هواي اينجا عشق است. نگاه ها به باند پروازي و چشمخانه ها به ساعت عاشقي... كه اولين پرواز برسد. اينجا هوا هم مثل فضا ابعاد عاشقي را مشخص مي كند.

به گزار ش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي، در آخرين روز از دهه ي كرامت و در بزرگ سالروز ميلاد با سعادت شمس الشموس، سلطان طوس، انيس النفوس، حضرت عشق امام علي بن موسي الرضا عليه آلاف تحيه و ثناء، فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد از دقايق ابتدايي بامداد يكشنبه 24/مرداد ماه/95 ؛ به رسم سنوات گذشته به استقبال با شكوه از زائرين و مسافرين مشهد مقدس رفت. در اين آئين باشكوه و معنوي كه با حضور مديركل، معاونين، روساي ادارات، روساي شركت هاي هواپيمايي، و كاركنان و كارمندان اداره كل فرودگاه هاي استان برگزار شد، مراسم عبور زائرين از روي فرش قرمزِ سالن ورودي ترمينال پروازهاي داخلي در ميان استقبال خادمين آستان قدس و اهداي گل و شاخه نبات متبرك و دعوتنامه ي مهمانسراي حضرت انجام شد. مولودي خواني و اجراي زنده ي گروه هاي تواشيح و  ترانه هاي مذهبي در جايگاه تعبيه شده در ترمينال پروازهاي داخلي، از جمله برنامه هايي بود كه مورد استقبال بي نظير و تشويق مسافرين و زائرين قرار گرفت و حال و هوايي معنوي و روحاني به فضا بخشيد.

گفتني است فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد از آغاز دهه ي پربركت كرامت با گل آرايي مسير ورودي مسافرين و زائرين، نصب المان ضريح مطهر و پنجره فولاد امام رضا ع با آرايه هاي پوشيده از گل، نور پردازي ترمينال هاي پروازي و مسجد بهمن، توزيع روازنه 1 تن شيريني و آبميوه، اهداي گل، توزيع بسته هاي فرهنگي، و پخش نماهنگ هاي مذهبي و مولودي خواني به استقبال با شكوه از مسافرين و زائرين مشهد مقدس رفته بود.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

غ/.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد