خبر خبر

بهره برداري توسعه ي سالن ترانزيت ترمينال داخلي فرودگاه مشهد
به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ همزمان با هفته ي دولت و در راستاي توسعه ي ترمينال پروازهاي داخلي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد، سالن ترانزيت جديد اين ترمينال

واقع در ضلع شمالي، با حضور باقريان، عضو هيات مديره و معاون عمليات فرودگاهي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مورد بهره برداري قرار گرفت.

باقريان در حاشيه ي اين مراسم با ابراز خرسندي از پيشرفت ها و توسعه ي چشمگير فرودگاه مشهد گفت: اقدامات صورت گرفته در فرودگاه مشهد با وجود كمبودها و برخي محدوديت ها قابل تحسين و درخورتوجه است. وي ضمن  قدرداني از زحمات مديركل فرودگاه هاي استان و همكاران اداره كل، افزود: فرودگاه مشهد بعنوان يكي از فرودگاه هاي پايلوت كشور داراي اهميت بسيار است و نگاه ما به اين فرودگاه يك نگاه ملي است و خوشبختانه هم اكنون اين فرودگاه چهره اي آبرومند دارد.

محمد باقر قاسم زاده مدير كل فرودگاه هاي استان در خصوص افتتاح اين سالن گفت: با توجه به رشد روز افزون پروازها و ميزان اعزام و پذيرش مسافرين از فرودگاه مشهد، و با هدف رفاه حال و خدمات رساني مطلوب به مسافرين و زائرين بارگاه قدسي حضرت رضا عليه السلام، سالن ترانزيت جديد ترمينال داخلي فرودگاه شهيد هاشمي نژاد به  مساحت 1200 متر مربع، در 60 روز كاري و با هزينه اي بالغ بر 7 ميليارد ريال انجام شده است؛ و هم اكنون تعداد گيت هاي خروجي اين ترمينال از 6 گيت به 11 گيت افزايش يافته است و در آينده ي نزديك نيز 3 گيت خروجي ديگر به اين تعداد افزوده خواهد شد، كه رضايتمندي، كاهش ايستايي، و تسريع در روند اعزام مسافرين را در پي خواهد داشت. قاسم زاده افزود: اولويت ما در فرودگاه مشهد افزايش كيفيت خدمات فرودگاهي و خدمت رساني مطلوب به مردم است و با جديت، پيگيري طرح هاي توسعه يي را در دستور كار قرار خواهيم داد.

غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد