خبر خبر

گراميداشت روز جهاني الكترونيك هواپيمايي در فرودگاه مشهد
مراسم روزجهاني الكترونيك هواپيمايي در فرودگاه مشهد برگزار شد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ بمناسبت 12 نوامبر ( روز جهاني الكترونيك هواپيمايي) آيين گراميداشت اين روز و همچنين تقدير از كاركنان اداره ي مهندسي الكترونيك فرودگاه مشهد برگزار شد.

مديركل فرودگاه هاي استان در آغاز مراسم اين روز را به متخصصين عرصه ي الكترونيك هواپيمايي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد تبريك گفت و از تلاش صادقانه ي آنان  در انجام وظايف و تعهد شغلي و اخلاقي قدرداني كرد.

محمدباقر قاسم زاده در ابتداي سخنان خود گفت: كارمندان اداره ي مهندسي الكترونيك فرودگاه مشهد از فعال ترين و پر تلاش ترين كاركنان اداره كل فرودگاه هاي خراسان رضوي هستندكه با تكيه بر دانش و توان فني خود امور را به نحو احسن به انجام رسانده،  و اجازه نداده اند هيچگونه مشكل و نارسايي در اين حوزه به وجود بيايد.

قاسم زاده افزود: امنيت و سلامت پروازها را مرهون و مديون متخصصين الكترونيك هواپيمايي و ساير ادارات فرودگاه مشهد هستيم كه با تكيه بر علم و آگاهي خود و با حفظ و آماده سازي زير ساخت سرويس هاي هوانوردي، با تعامل با ساير ادارات و به بهترين شكل ممكن به صنعت هوايي كشور خدمات مطلوب ارايه مي كنند.

گفتني است همزمان با 12 نوامبر روز جهاني الكترونيك هواپيمايي، اداره ي مهندسي الكترونيك فرودگاه مشهد با قرار دادن ماكت تجهيزات ناوبري راداري و ارتباطي ، اقدام به برپايي نمايشگاهي بمنظور نشان دادن توانمندي اين اداره در ارايه ي سرويس هوانوردي مطلوب كرده است.

اين نمايشگاه در ترمينال پروازهاي داخلي، بمدت 3 روز در معرض ديد عموم قرار دارد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد