خبر خبر

مه آبادي: بسيج يك معماري معنوي انسان است
همايش فرهنگي، بصيرتي و تخصصي مسئولان و فرماندهان بسيج صنعت هوانوردي كشور در مشهد برگزار شد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي، صبح امروز مورخه ي 5شنبه شانزدهم دي ماه 95 همايش فرهنگي، بصيرتي و تخصصي مسئولان و فرماندهان بسيج صنعت حمل و نقل هوانوردي كشور با حضور مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، جانشين سازمان بسيج مستضعفين، مديركل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي و مسئولان و فرماندهان بسيج صنعت هوانوردي كشور، در مشهد مقدس برگزار شد.

مدير عامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اين مراسم با بیان اینکه امام (ره) انتظار داشت بسیج به باورعمومی تبدیل شود، افزود: نظام جمهوری اسلامی با واژگانی از دیگر نظام ها متفاوت می شود که مهم ترین آنها امام خمینی، ولایت فقیه، سپاه پاسداران، بسیج، شهید و شهادت است.
رحمت الله مه آبادي افزود: بسیج یک معماری معنوی انسان است و نهادی چندبعدی است که یک بعد آن حضور در دفاع مقدس بود وامام خمینی (ره) درنظر داشت كه بسیج، نیازهای اساسی نظام و انقلاب را پاسخ دهد. مه آبادي در ادامه گفت: بسیج برای اینکه بتواند رسالت ها و ماموریت های ذاتی خود را انجام دهد باید به پایداری خود فکر کند.
در بخش ديگري از اين مراسم، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن قصد دارد مردم را در مقابل هم قرار دهد، گفت: در سال88 دشمن بصیرت مردم را نشانه گرفته بود ولی موفق نشد، و با وجود فرافكني ها و عنادورزي هاي عناصر ضدانقلاب و دشمنان، اكنون شاهديم همه ي مردم و قوميت ها، با همدلي در جهت اعتلاي ايران اسلامي گام بر مي دارند.

سردار علی فضلی افزود: با عنایت خدا و رهبری مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردم و بسیج، خوابی که دشمن برای کشور دیده بود، تعبیر نشد.
وی ادامه داد: در سال88 مشخص شد که هدف دشمن ساقط کردن نظام است، كه اگر یکدلی مردم نبود مشخص نبود چه رخ می داد؛ و اگر هوشیار نباشیم درآینده هم تهدیدات وجود دارد و می شود خیلی ازآنها را پیشگیری و در نطفه خفه کرد.
وی تاکید کرد: سپاه و بسیج لازم و ملزوم یکدیگرند و هر دو مولود انقلاب هستند و تفکر امام و رهبری را پیاده می کنند.

گفتني است در این همایش، به پیشنهاد مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ايران و تایید جانشین سازمان بسیج مستضعفین، نام بسیج صنعت حمل و نقل هوایی کشور به نام بسيج صنعت هوانوردی کشور تغییر یافت.
لازم به ذكر است این همایش تا فردا، با برگزاري جلسات تخصصي حوزه هاي مقاومت فرودگاه هاي كشور، و كارگروه هاي تخصصي بسيج حوزه ي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ادامه دارد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد