خبر خبر

بازديد مديركل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شركت ها، و موسسات هوانوردي، از فرودگاه مشهد در آستانه ي نوروز96
باريکاني: فرودگاه مشهد بطور محسوسي متحول شده است و شرايط تامين رفاه و آسايش، و خدمات رساني ايده آل به مسافرين بخوبي انجام مي شود

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ ظهر امروز مورخ 29 اسفندماه 95، مديركل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شركت ها، و موسسات هوانوردي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، به همراه مديركل فرودگاه هاي استان از روند خدمات رساني به مسافرين و زائرين نوروزي و فعاليت هاي فرودگاه مشهد در آستانه ي تعطيلات نوروز96 بازديد كردند.

باريكاني در اين بازديد ضمن ابراز رضايت از عملكرد فرودگاه مشهد در خدمات رساني مطلوب به مسافرين و زائرين، بر لزوم رعايت و صيانت از حقوق مردم در فرودگاه هاي كشور تاكيد كرد و گفت: رضايتمندي مشتريان فرودگاهي در گروي ارايه ي خدمات تخصصي فرودگاهي، تسهيلات مناسب، و كاهش تاخيرات است و مردم شريف ايران اسلامي لايق بهترين ها هستند. باريكاني در ادامه افزود: فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد بطور محسوسي متحول شده است و شرايط تامين رفاه و آسايش، و خدمات رساني ايده آل به مسافرين بخوبي انجام مي شود.

قاسم زاده مديركل فرودگاه هاي استان در اين بازديد ضمن تشريح عملكرد و تمهيدات نوروزي در فرودگاه مشهد گفت: با تشكيل جلسات متعدد در قالب كميته ي تسهيلات نوروزي، با هماهنگي و آمادگي كامل به استقبال سال جديد مي رويم و قصد داريم با ارايه ي خدمات جديد و متفاوت، نوروز خاطره انگيزي براي مسافرين و زائرين گرامي رقم بزنيم. قاسم زاده در ادامه افزود: ما خادم مردم هستيم و خدمت رساني به زائرين بارگاه قدسي حضرت رضا عليه آلاف تحيه و ثناء باعث افتخار مسئولان فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد است.

گفتني است در اين بازديد معاونين، و جمعي از روساي ادارات اداره كل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي نيز حضور داشتند.

لازم به ذكر است فرودگاه مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد پر تردد ترين فرودگاه كشور است، و سالانه پذيراي بيش از 10 ميليون مسافر، و محل نشست و برخاست بيش از 75 هزار پرواز مي باشد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد