خبر خبر

مشاور وزیر در بازدیدنوروزی از فرودگاه مشهد: نظرسنجی هاحاکی از رضایتمندی مسافرین از خدمات رسانی متعهدانه و مطلوب است
مشاور وزیر راه و شهرسازی( مدیرکل بازرسی وزرات راه و شهرسازی) از فرودگاه مشهد و روند خدمات رسانی به مسافرین نوروزی بازدید کرد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ مشاور وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل بازرسی وزرات راه و شهرسازی از روند خدمات رسانی فرودگاه مشهد در نوروز 96 به مسافرین و زائرین بازدید کرد.

علی بخش رستمی روز سه شنبه مورخ 8 فروردین 96 بمنظور نظارت بر فعالیت ها و روند خدمات رسانی به مشتریان فرودگاهی در تعطیلات نوروزی؛ از ظرفیت های فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد بازدید کرد و ضمن ابراز رضایت از تمهیدات نوروزی اندیشیده شده، گفت: فرودگاه مشهد متحول شده است و پیشرفت مناسب و چشمگیری داشته است. وی افزود: رعایت حقوق مردم و مسافرین و خدمات رسانی ایده آل به متقاضیان استفاده از ناوگان هوایی، ریلی، و جاده ای  اولویت اصلی مسئولان وزارت راه و شهرسازی است.

مشاور وزیر راه و شهرسازی  در ادامه گفت: ضمن نظر سنجی از مسافرین و زائرین در خصوص کیفیت تسهیلات فرودگاهی، در جریان خدمت رسانی همکارانم به مردم در فرودگاه مشهد قرار گرفتم و جا دارد از اقدامات صورت گرفته توسط آنان قدردانی شود.

رستمی افزود: بر اساس نظر سنجی صورت گرفته از مسافرین، زائرین و گردشگران، شرایط ارایه ی تسهیلات مطلوب در فرودگاه مشهد فراهم بوده و مردم از ارایه ی خدمات تخصصی فرودگاهی در این فرودگاه  رضایت داشتند.

رستمی با اظهار رضایت از عملکرد مسئولان فرودگاه مشهد در زمان بارش های سنگین برف در روزهای پایانی بهمن ماه سال 95، این بارش ها را کم سابقه عنوان کرد و افزود: این فرودگاه طی 72 ساعت بارش برف سنگین، بیش از 360 پرواز را مدیریت کرد و در این مدت فقط حدود 10 ساعت تعطیل شد.

لازم به ذكر است فرودگاه مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد پر تردد ترين فرودگاه كشور است، و سالانه پذيراي بيش از 10 ميليون مسافر، و محل نشست و برخاست بيش از 75 هزار پرواز مي باشد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/. 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد