خبر خبر

فرودگاه بین المللی مشهد دومین فرودگاه پرترافیک نوروز96/ سه فرودگاه پرچمدار بیشترین میزان اعزام و پذیرش مسافر در تعطیلات نوروزی
در هشتمین روز فروردین‌ماه ۹۶ بیشترین تعداد مسافر از طریق سه فرودگاه مهرآباد، مشهد و امام خمینی(ره) اعزام و پذیرش شدند. همچنین از آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ اسفندماه) تا هشتم فروردین‌ماه ۲ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۴۰۲ مسافر از طریق ۱۹ هزار و ۸۵۱ سورتی پرواز در فرودگاه‌های ایران اعزام و پذیرش شدند

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی ؛ بر اساس آمارمنتشر شده از سوي اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ تا ۸ فروردین سال جدید، ۱۹ هزار و ۸۵۱ نشست و برخاست در فرودگاه‌های کشور صورت گرفته و ۲ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۴۰۲ مسافر اعزام و پذیرش شده اند.

در طول این مدت فرودگاه مهرآباد با میزبانی از ۵ هزار و۳۹۴ نشست و برخاست پرواز موفق به اعزام و پذیرش ۶۴۸ هزار و۵۶۰ مسافر شد. فرودگاه مشهد با پذیرایی از ۲ هزار و ۸۲۹  نشست و برخاست پرواز و ۴۱۱ هزار و ۲۰۷ مسافر به عنوان دومین فرودگاه پرترافیک در این ایام شناخته شد. فرودگاه امام خمینی(ره) نیز ۴۶۳ هزار و ۸۱۲ مسافر را به وسیله ۳ هزار و ۴۶ نشست و برخاست، اعزام و پذیرش کند.

در هشتمین روز فروردین ماه ۹۶ فرودگاه مهرآباد۴۱ هزار و۲۶۱ مسافر را به وسیله ۴۱۳ نشست و برخاست٬ اعزام و پذیرش کرد. در این روز در فرودگاه مشهد ۲۰۵ نشست و برخاست صورت گرفت و ۲۹ هزار و ۷۹۵ مسافر اعزام و پذیرش شد. همچنین فرودگاه امام خمینی(ره) ۳۳ هزار و ۹۷۵ مسافر را با ۲۰۳ نشست و برخاست اعزام و پذیرش کرد.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد