خبر خبر

بازدید نوروزی آقایی صائم از فرودگاه مشهد/ قاسم زا ده: ارتقاء ایمنی پروازها، افزایش سطح خدمات و رفاه و آرامش مسافرین دغدغه نوروزی ما است
مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از روند خدمات رسانی به مسافرین و زائرین نوروزی در فرودگاه مشهد بازدید کرد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ یدالله آقایی صائم، مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه مشهد و روند خدمات رسانی به مسافرین، زائرین و گردشگران نوروزی بازدید کرد و با حضور در دوایر عملیاتی فرودگاه شهید هاشمی نژاد ؛  پيام تبريك مه آبادی، رئيس هيئت مديره ومدير عامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را به مناسبت سال جدید، به مدیرکل و کارکنان فرودگاه مشهد ابلاغ کرد.

آقایی صائم با ابراز خرسندی از تخصیص امکانات و تسهیلات ایده آل و تکریم مردم در فرودگاه مشهد،گفت: خدمت رسانی به مسافرین و زائرین مضجع شریف حضرت رضا علیه السلام مایه ی افتخار است، و زحمات شبانه روزی مدیران و کارکنان خدوم فرودگاه مشهد برای تامین آسایش مردم شریف ایران اسلامی تحسین برانگیز و قابل تقدیر است.

مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی در این بازدید ضمن بیان تمهیدات نوروزی در فرودگاه مشهد گفت: هیچگونه ظرفیتی برای خدمات رسانی مطلوب و مناسب به مسافرین مغفول نمانده است و تمام امکانات و تسهیلات فرودگاهی جدید و با کیفیت را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان فرودگاهی به کار بسته ایم. وی، ارتقاء ایمنی پروازها،  افزایش سطح خدمات و رفاه و آرامش مسافرین را دغدغه ی نوروزی مدیران فرودگاه مشهد دانست و افزود: با استعانت از خداوند متعال، بصورت شبانه روزی تلاش می کنیم تا سفر نوروزی خاطره انگیزی برای مسافران رقم بخورد.

محمد باقر قاسم زاده در ادامه با اشاره به رشد 22 درصدی مسافرین و افزایش 17 درصدی پروازهای فرودگاه مشهد در نوروز 96، افزود: توسعه ی زیرساخت ها، آزادسازی ظرفیت ها و ارایه ی خدمات تخصصی فرودگاهیِ مطلوب، باعث افزایش تردد مسافرین در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد شده است.

لازم به ذكر است فرودگاه مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد پر ترافیک ترين فرودگاه كشور است، و سالانه پذيراي بيش از 10 ميليون مسافر، و محل نشست و برخاست بيش از 75 هزار پرواز مي باشد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.  

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد