خبر خبر

ديدار نوروزي مديركل فرودگاه هاي استان با قائم مقام توليت آستان قدس رضوي
مديركل فرودگاه هاي استان با مرتضي بختياري قائم مقام آستان قدس رضوي ديدار كرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ صبح امروز مورخه ي 30 فروردين 1396؛ مديركل فرودگاه هاي استان به ديدار قائم مقام آستان قدس رضوي رفت.

در اين ديدار كه در فضايي صميمانه صورت گرفت، محمدباقر قاسم زاده با تبريك سال نو، ضمن بيان پاره يي از اقدامات فرودگاه مشهد در خصوص طرح تحول خدمات فرودگاهي و خدمات رساني به زائرين، گفت: فرودگاه مشهد ساليانه پذيراي بيش از 10 ميليون مسافر و زائر است و ما بعنوان خادم حضرت رضا عليه آلاف تحيه و ثناء افتخار اين را داريم كه خدمتگزار خيل عظيم زائريني باشيم كه با سفرهاي هوايي به مشهدالرضا مشرف مي شوند. قاسم زاده افزود: مديران و كاركنان خدوم فرودگاه مشهد همواره در پي خدمات رساني ايده آل و تكريم مسافرين و زائرين هستند و در اين مسير تمام ظرفيت ها و توانمندي ها را براي رضايتمندي مردم به كار مي گيريم.

قائم مقام توليت آستان قدس رضوي نيز در اين ديدار ضمن تبريك سال جديد و قدرداني از مجموعه ي فعاليت ها و خدمات فرودگاه مشهد در زمينه ي تكريم و خدمت رساني به زائرين گفت: بسيار زيبنده است كه تمامي دستگاه هاي اجرايي استان با هم افزايي و تعامل سازنده در جهت ارايه ي تسهيلات و خدمات به زائرين بارگاه قدسي امام هشتم شيعيان، و ترويج فرهنگ رضوي اهتمام و تعهد دارند.

لازم به ذكر است در اين ديدار معاونين و جمعي از روساي اداره كل فرودگاه هاي استان نيز حضور داشتند.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد