خبر خبر

ديدار مديركل فرودگاه هاي استان با فرمانده ي يگان حفاظت هواپيمايي بمناسبت ولادت امام حسين ع و روز پاسدار
همزمان با ایام با سعادت ولادت حضرت امام حسين (ع) و روز پاسدار؛ مدیر کل فرودگاه های استان با حضور در ساختمان حفاظت هواپیمایی سپاه، با فرمانده این یگان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش اداره ي روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ محمد باقر قاسم زاده در ابتدای این نشست صمیمی، با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: زحمات فرمانده ي محترم و پرسنل يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي قابل تحسين و تقدير است و ما در فرودگاه مشهد دغدغه يي از نظر امنيت نداريم. قاسم زاده افزود: میزان رضایتمندی مردم از عملکرد و برخورد پرسنل يگان حفاظت هواپیمایی سپاه در فرودگاه مشهود است و ارزیابی ها و نظر سنجی های صورت گرفته نیز رضایت بخش است.

محمدباقر قاسم زاده با بيان اينكه فرودگاه مشهد روزانه محل تردد حدود40 هزار مسافر است گفت:

وظيفه ي يگان حفاظت هواپيمايي سپاه در دومين فرودگاه پر تردد كشور كه سالانه بيش از 10 ميليون مسافر را اعزام و پذيرش مي كند و محل نشست و برخاست بيش از 70 هزار پرواز است، بسيار سنگين و حياتي است و اين يگان، از تامين امنيت مردم و پروازها سربلند بيرون آمده است.

در ادامه ي این ديدار ، سرهنگ یونس رزاقی فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی سپاه فرودگاه مشهد گفت: از زحمات و حمایت های مدیر کل محترم فرودگاه های استان خراسان رضوی قدردانی می کنم و خوشحالم که ایشان به حوزه ي امنیت نگاهی روشن و مدیریتی دارند. وی افزود: ما در فرودگاه مشهد خدمتگزار مردم هستیم و افتخار می کنیم که سرباز مردم و نظام باشیم. وی خاطر نشان ساخت: ما دو وظیفه داریم ، حفظ امنیت و حفظ آرامش مردم، که مسافران در فرودگاه این مقوله را درک می کنند و با ما همکاری لازم را دارند. رزاقی افزود: تمام تلاش ما اینست که مشکلات مردم را کاهش دهیم و کاهش زمان ایستایی مسافران در گلوگاه های بازرسی، نشانه همین طرز تفکر است، زیرا وقت و شخصیت مسافران برای ما مهم است.

یادآور می شود در این دیدار، معاونین و جمعی از روسای ادارات فرودگاه مشهد، مدیر کل فرودگاه های استان را همراهی کردند.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد