خبر خبر

مدير كل فرودگاه هاي استان در مراسم روز كارگر: كارگران خدمتگزاران گمنام و شريف ترين افراد جامعه هستند
بمناسبت روز كارگر از مقام كارگران فرودگاه مشهد تجليل و قدرداني بعمل آمد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ طي مراسمي با حضور مدير كل فرودگاه هاي استان و جمعي از معاونين و روساي ادارات اداره كل فرودگاه هاي خراسان رضوي، از كارگران شاغل در فرودگاه مشهد قدرداني بعمل آمد.

محمدباقر قاسم زاده در اين مراسم كه در فضايي صميمي و دوستانه برگزار شد؛ ضمن تبريك اعياد شعبانيه، خاطر نشان ساخت: كارگران خدمتگزاران گمنام و از شريف ترين افراد اجتماع هستند. مديركل فرودگاه هاي استان در ادامه افزود: فرودگاه مشهد روزانه محل تردد حدود 40 مسافر و زائر است و كارگراني كه در سطح فرودگاه مشهد به مردم شريغ ايران اسلامي خدمت مي كنند در واقع خادمين حضرت رضا عليه السلام هستند، چرا كه معتقدم فرودگاه مشهد قطعه يي از حريم رضوي است. قاسم زاده خطاب به كارگران  گفت: شما بدون نام و نشان و بصورت شبانه روزي در حال كار و تلاش هستيد و چهره ي آبرومند فرودگاه مشهد، و رضايتمندي مسافرين از نظافت ترمينالها و فضاي سبز مفرح و با نشاط مجموعه، مهر تاييدي بر خدمت صادقانه ي شماست.

قاسم زاده افزود: دستان كارگران آينه ي  شرافت، تلاش و سازندگي است و شما در زمره ي سودمندترين افراد جامعه هستيد.

در ادامه ي اين مراسم مديركل فرودگاه هاي استان شخصا پيشنهاد جلسه ي پرسش و پاسخ را داد كه اين امر با استقبال كارگران فرودگاه مشهد مواجه شد. كارگران طي سخناني از مشكلات و نيازهاي خود شامل: وام، البسه، اضافه كار و حق شيفت، مكان استراحت، كمبود نيروي انساني در برخي پست ها، مسائل مربوط به سوابق بيمه و بازنشستگي و ... صحبت كردند و مديركل با تأني و دقت به يكايك سوالات آنان پاسخ داد و كارگروهي را موظف  پيگيري و ترتيب اثر خواسته هاي كارگران كرد و قول مساعد داد كه مطالبات بحق آنان را در اسرع وقت اجابت كند.

گفتني است در بخشي ديگر از اين مراسم، از تعدادي از كارگران نمونه و منتخب فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد با اهداي لوح تقدير و كارت هديه تجليل بعمل آمد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد