خبر خبر

عملكرد موفق روابط عمومي فرودگاه مشهد در راستاي انعكاس اخبار در سال 95
اداره ي روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد در خصوص توليد ونشر خبر و اطلاع رساني به شهروندان عملكرد مثبتي داشته است

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ جعفري، مدير روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد در خصوص عملكرد اين اداره در راستاي پوشش خبري وقايع و رويدادهاي فرودگاه در سال 95 گفت: در سال گذشته در زمينه ي توليد ونشر اخبار؛ نشست مشترك با اصحاب رسانه و اطلاع رساني به شهروندان و مسافرين گام هاي مثبتي برداشته شد و تعامل خوبي با مطبوعات و رسانه هاي سمعي و بصري صورت گرفت.

وي خاطر نشان ساخت: رسالت ما در روابط عمومي اداره كل فرودگاه هاي استان، تعامل سازنده با اهالي مطبوعات، رسانه ها، خبرگزاري ها و پوشش آني اخبار صنعت هوانوردي استان، و اطلاع رساني و پاسخگويي به عموم شهروندان و مسافرين است، و در همين راستا در سال 95 تعداد 186 خبر در اين اداره تهيه و منتشر شده است و نشست هاي خبري متعددي با اصحاب رسانه انجام شده است. جعفري پوشش لحظه يي تحولات فرودگاه مشهد در خصوص رويدادهايي چون: پروژه هاي عمراني، طرح هاي توسعه يي، خريداري تجهيزات فرودگاهي، خدمات رساني به مسافرين، آمار پروازي، كارگاه هاي آموزشي و ... را از اهم اخبار صنعت هوانوردي استان در سال 95 عنوان كرد و گفت: فرودگاه مشهد دومين فرودگاه پرترافيك، و يكي از 2 فرودگاه پايلوت ايران اسلامي است و به همين جهت روابط عمومي اين اداره كل وظيفه ي خطير و سنگيني براي انعكاس وقايع و تحولات فرودگاهي به مردم دارد.

گفتني است اداره كل فرودگاه هاي استان در سال 95 بالغ بر 1200 مصاحبه با رسانه ها و مطبوعات، نشست خبري، صدور اطلاعيه هاي هوانوردي، خبر، جوابيه و اطلاعيه و ... را در كارنامه ي خود ثبت كرده است.

لازم به ذكر است فرودگاه مشهد سالانه بالغ بر 70 هزار عمليات پروازي انجام مي دهد؛ و بيش از 10 ميليون مسافر در آن اعزام و پذيرش مي شوند.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد