خبر خبر

مراسم توديع و معارفه ي فرمانده ي جديد پليس فرودگاه مشهد برگزار شد/ قاسم زاده: قدردان زحمات پليس بجهت تحقق امنيت پايدار در فرودگاه مشهد هستيم
طي مراسمي سرهنگ مهدي رستمي بعنوان فرمانده ي جديد پليس فرودگاه هاي استان خراسان رضوي منصوب شد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ مراسم توديع و معارفه ي فرمانده ي جديد پليس فرودگاه هاي خراسان رضوي با حضور مديركل فرودگاه هاي استان، فرمانده ي پليس شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، فرمانده انتظامي خراسان رضوي، و مديركل فرودگاه مهرآباد برگزار شد.

محمدباقر قاسم زاده مديركل فرودگاه هاي خراسان رضوي در اين مراسم ضمن گرامي داشت ياد و خاطره ي شهداي نيروي انتظامي و شهداي مرزباني كشور؛ و هچنين خوشامدگويي به حاضرين و تبريك اعياد شعبانيه، گفت: فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد بعنوان دومين فرودگاه پرتردد كشور با رشد حدود 20 درصدي پروازها و مسافر در 3 سال گذشته؛ محل نشست و برخاست 80 هزار پرواز و اعزام و پذيرش بيش از 10 ميليون مسافر بوده است كه تامين امنيت فرودگاه با اين حجم بالاي تردد مسافرين، زائرين، مستقبلين و كاركنان، امري عظيم و خطير است كه خوشبختانه با زحمات شبانه روزي سرهنگ جمشيدي و پرسنل خدوم و وظيفه شناس پليس از اين بابت متحمل هيچگونه دغدغه يي نشديم.

قاسم زاده با تقدير از عملكرد درخشان سرهنگ جمشيدي در سال هاي اخير، خدمت رساني موفقيت آميز و برقراري امنيت متعهدانه ي پليس را با وجود كمبود فضا در فرودگاه مشهد تحسين برانگيز عنوان كرد و افزود: سرهنگ جمشيدي كه فردي اخلاق مدار هستند، با نهادينه كردن كرامت مردم و تكريم مسافرين، و همچنين پرورش و آموزش پرسنل مجرب، منشأ خدمات و بركات فراواني در فرودگاه مشهد بودند كه آثار مثبت آن در سال هاي آتي نيز راه گشاي نيروهاي جوان خواهد بود.

مديركل فرودگاه هاي استان در ادامه گفت: فرصت ها بسرعت باد در گذرند و مسئولان بايد در راستاي خدمت به مردم از هر مجالي به بهترين شكل ممكن استفاده نمايند و با ابتكار، خلاقيت، و نوآوري، در جهت خدمت رساني نوين و كارآمد و نهايتا رضايتمندي مردم شريف ايران اسلامي گام بردارند. قاسم زاده در انتهاي سخنان خود ضمن قدرداني از خدمت صادقانه ي سرهنگ جمشيدي؛ سرهنگ مهدي رستمي، فرمانده ي جديد پليس فرودگاه مشهد را فردي ارزشي، داراي سجاياي اخلاقي و روحيه ي پهلواني معرفي كرد و براي وي آرزوي موفقيت در سمت جديد نمود.

سردار مهري فرمانده ي پليس شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران نيز طي سخناني گفت: فرودگاه مشهد با حجم بالاي تردد افراد، بصورت شبانه روزي در حال ارايه ي خدمات به مسافرين است و تامين امنيت مردم در اين فرودگاه وظيفه يي خطير و حياتي است كه خوشبختانه پرسنل زحمتكش، مجرب و جان بركف پليس فرودگاه هاي استان با تعهد مثالزدني خود شرايطي ايده آل  و امنيتي پايدار را براي مسافرين و زائرين به ارمغان آورده اند. وي افزود: تقويت بنيه ي علمي و معنوي پرسنل پليس مايه ي آرامش و امنيت مردم خواهد بود.

اميري مقدم؛ فرمانده ي انتظامي استان خراسان رضوي ديگر سخنران اين مراسم بود كه ضمن تقدير و تشكر از زحمات و خدمات بينظير سرهنگ جمشيدي گفت:

فرودگاه مشهد يكي از مبادي ورودي مهم زائرين به مشهد مقدس است و هر كس در اين مجموعه كار مي كند بايد قدردان فرصت معنوي اي كه خداوند متعال نصيب او كرده است باشد و براي رضايتمندي و آسايش مردم گام بردارد. وي وظيفه ي ذاتي پليس را تامين امنيت، برقراري نظم و پيشگيري از جرائم عنوان كرد و گفت: در عين حال پليس موظف است مردم را تكريم نمايد و در برابر ناملايمات صبور باشد. وي در پايان انتصاب سرهنگ مهدي رستمي را تبريك گفت و آنرا انتخابي ايده آل توصيف كرد و خطاب به سرهنگ جمشيدي كه به كسوت بازنشستگي نائل آمده است؛ گفت:  ايشان از موقعيت معنوي خدمت به زائرين حضرت رضا عليه السلام در فرودگاه مشهد بخوبي استفاده كردند و از اين آزمون بزرگ با سربلندي بيرون آمدند و اكنون كه به كسوت بازنشستگي نائل آمده اند، براي ايشان آروزي صحت، سلامتي و موفقيت در تمامي مراحل زندگي دارم.

در انتهاي اين مراسم حكم فرماندهي سرهنگ رستمي بعنوان فرمانده ي جديد پليس فرودگاه مشهد به وي ابلاغ گرديد، و از سرهنگ جمشيدي با اهداي الواح تقدير ، و هدايا تقدير بعمل آمد.

گفتني است در اين مراسم معاونين و جمعي از روساي ادارات اداره كل، فرمانده ي يگان حفاظت هواپيمايي، تني چند از فرماندهان و معاونين انتظامي و پليس راهور شهر و استان، و پرسنل كادر پليس فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد نيز حضور داشتند.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.     

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد