خبر خبر

قدرداني از اساتيد دوره هاي تخصصي( آموزشي) در فرودگاه مشهد/ قاسم زاده: فروددگاه مشهد در برگزاري دوره هاي آموزشي و تخصصي پويا و فعال عمل كرده است
مديركل فرودگاه هاي استان طي مراسمي از اساتيد دوره هاي آموزشي فرودگاه مشهد قدرداني كرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ مديركل فرودگاه هاي استان طي مراسمي از اساتيد و مدرسين دوره هاي آموزشي اداره كل فرودگاه هاي استان با اهداي لوح سپاس قدرداني كرد.

محمد باقر قاسم زاده در اين مراسم كه در فضايي صميمي برگزار شد، ضرورت برگزاري دوره هاي تخصصي آموزشي در سازمان ها را عنصري سازنده براي ارتقاي سطح دانش و آگاهي، افزايش مهارت ها، و توانمندسازي كاركنان دانست و گفت: آموزش كاركنان فرآيندي است كه انطباق كاركنان با تحولات سازمان را تضمين مي كند، و اهميت آموزش هاي حين خدمت به كاركنان و تاثير دوره هاي تخصصي در افراد شاغل در هر سازمان، در موفقيت مجموعه و رضايتمندي مشتريان و مراجعين سهم بسزايي دارد.  وي افزود: فرودگاه مشهد همواره در برگزاري دوره هاي آموزشي پويا و فعال عمل كرده است. قاسم زاده در ادامه گفت: قدردان زحمات اساتيد گرامي فرودگاه مشهد هستيم كه با انتقال تجربيات خود به كاركنان، و آموزش علوم روز مرتبط با صنعت هوانوردي به آنان؛ زمينه ساز موفقيت و اعتلاي اداره كل فرودگاه هاي استان هستند.

گفتني است در اين مراسم جمعي از معاونين و روساي ادارات اداره كل فرودگاه هاي استان نيز حضور داشتند

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد