خبر خبر

جلسه ی هماهنگی حج تمتع ۹۶ در فرودگاه مشهد برگزار شد/قاسم زاده: با انسجام، آمادگی کامل و با اولويت تعجيل در پروازها عملیات حج را انجام می دهیم
با هدف هماهنگي هر چه بيشتر جلسه توجيهي حج تمتع 96 با حضور تمامي ارگان هاي دست اندركار عمليات حج در فرودگاه مشهد برگزار شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، جلسه ی توجیهی و هماهنگی حج تمتع ۹۶ با هدف برنامه ریزی و ساماندهی امور، با حضور مدیرکل فرودگاه های استان و ارگان ها و سازمان های دست اندرکار عملیات حج در فرودگاه مشهد برگزار شد. محمدباقر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام اینکه اولویت  فرودگاه مشهد انجام بموقع پروازها و تعجیل در عملیات پروازی اعزام زائران بیت الله الحرام است، گفت: با انسجام و آمادگی کامل عملیات حج امسال را مدیریت می کنیم و با توسعه ی تسهیلات و امکاناتی چون پارکینگ خودروها با ظرفیت بالغ بر ۲۰۰۰ فضای پارک خودرو، افزایش سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها، بهسازی چرخ دستی ها، افزایش گیت های بازرسی، زیباسازی محیطی و نصب بنرهای راهنمای زائران و مستقبلین، راه اندازی سامانه ی اطلاع رسانی حج تمتع۹۶ در پرتال فرودگاه مشهد، و افزایش کانترها در پی ارایه ی خدمات مطلوب و تسهیلات رفاهی به مسافران سرزمین وحی هستیم. وی افزود: پروازهای رفت و عملیات اعزام زائران به حج تمتع سالجاری از مورخ ۹۶/۵/۱۵ آغاز خواهد شد و تا۹۶/۵/۲۸ ادامه خواهد داشت و عملیات بازگشت زائران گرامی به مشهد مقدس از مورخ ۹۶/۶/۱۷ تا ۹۶/۶/۲۸ انجام می پذیرد.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در ادامه گفت: تمامی پروازهای حج امسال از فرودگاه مشهد توسط هواپیمایی سعودی در قالب ۷۴ پرواز و با هواپیمای ایرباسA330 انجام می شود.

گفتنی است بیش از ۱۰ هزار زائر از خراسان های رضوی و شمالی در قالب۷۵ کاروان از فرودگاه مشهد به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد