خبر خبر

تقدير مديركل مراقبت پرواز شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از مديركل فرودگاه هاي خراسان رضوي
مديركل مراقبت پرواز شركت فرودگاه هاي كشور از مديركل فرودگاه هاي استان قدرداني كرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ مديركل مراقبت پرواز شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با ارسال لوح سپاس؛ از زحمات و تلاش هاي مديركل فرودگاه هاي استان در خصوص پيشرفت و توسعه ي فرودگاه مشهد؛ و همچنين بجهت حمايت هاي وي از كنترلرهاي ترافيك هوايي اداره ي  مراقبت پرواز اداره كل فرودگاه هاي خراسان رضوي قدرداني كرد.

در متن لوح سپاس مسعود نيكبخت آمده است:

برادر ارجمند، جناب آقاي مهندس قاسم زاده

مديركل محترم فرودگاه هاي استان خراسان رضوي

شكوفايي و طراوت امن و حلاوت امان يافته ولايت و تابعات ثامن الائمه حضرت رضا (ع) كه با توفيق خدمتگزاري و خدمت رساني به زائران آن امام معصوم ضمن بهره مندي از دانش و تجربه توسط جنابعالي و مجموعه تحت الاختيار كه در موضوعات هوانوردي و فرودگاهي شكل مي گيرد باعث گرديده تا زحمات و تلاش هاي حاصله، همچون نگين درخاني نفس اميد را براي عاشقان آستان متبركه آن امام معصوم ارزاني بخشد.

يقينا حمايت و پشتيباني بي وقفه ي جنابعالي و معاونين محترم آن اداره كل از كنترلرهاي ترافيك هوايي باعث گرديده تا آن عزيزان با توكل به كرامات رضويه و حسب وظيفه شناسي با بسيج دانش و تجربه، بالاترين كيفيت خدمات هوانوردي در مديريت ترافيك هوايي را در فرودگاه مشهد رقم زنند. بديهي است تدابير و نوانديشي در مباحث مديريت ترافيك هوايي ضمن ايجاد فرصت هاي علمي و عملي كه با نوسازي، ارتقاء و بهبود بسترهاي مورد نياز زيرساخت هاي واحدهاي تخصصي مديريت ترافيك هوايي آن فرودگاه شكل مي گيرد، اهداف متعالي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را تحقق خواهد بخشيد.

توفيقات جنابعالي را در سايه ي الطاف الهي و عنايات خاصه ي ثامن الحجج در مسير تعالي، پيشرفت و تحقق اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي ايران خواستارم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد