خبر خبر

بازدید مديران کاروان هاي حج تمتع96 از ترمینال ٣ فرودگاه مشهد
مديران كاروان ها ي حج با هدف هماهنگي بیشتر از ترمينال هاي پروازي بازديد و نکات مهم در خصوص مراتب اعزام و پذیرش حجاج به آنان ابلاغ گردید

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ صبح امروز مورخ شنبه 7 مرداد 96 مديران كاروان هاي حج تمتع با هدف هماهنگي هر چه بيشتر با دست اندركاران عمليات حج فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد از ترمينال هاي پروازي بازديد كردند.

در اين بازديد كه با همراهي تني چند از مسوولان فرودگاه مشهد و ساير ارگان هاي مستقر در فرودگاه صورت گرفت، نكات حائز اهميت در خصوص مراتب اعزام وپذيرش حاجيان و امور بدرقه كنندگان و مستقبلين به مديران كاروان ابلاغ شد و مقرر گرديد مسائل توجيهي را به حج گزاران منتقل نمايند.

گفتني است طي عمليات حج تمتع سالجاري بيش از ده هزار حج گزار از استان هاي خراسان رضوي و شمالي، در قالب 75 كاروان، توسط هواپیمایی سعودی در قالب ۷۴ پرواز و با هواپیمای ایرباسA330 به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.

لازم به ذكر است  پروازهای رفت و عملیات اعزام زائران به حج تمتع سالجاری از مورخ96/05/15آغاز خواهد شد و تا96/05/28ادامه خواهد داشت؛ و عملیات بازگشت زائران گرامی به مشهد مقدس از مورخ 96/06/17 تا 96/06/28انجام می پذیرد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد