خبر خبر

مديركل فرودگاه هاي استان: براي تعجيل در عمليات پروازهاي حج تمتع 96جديت داريم/ انجام 2 پرواز اخير با بيش از يكساعت تعجيل در فرودگاه مشهد
دو پرواز اخير حج تمتع در فرودگاه مشهد با بيش از يكساعت تعجيل انجام شد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ محمد باقرقاسم زاده، مديركل فرودگاه هاي استان از تعجيل بيش از يكساعت در 2 پرواز اخير حج تمتع 96 در فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد خبر داد و گفت:

21 اُمين پرواز حج تمتع 96 در مورخ بيست و دوم مردادماه سالجاري به شماره ي 5869 با دويست و پنجاه و شش زائر و با 14 دقيقه تعجيل در عمليات پروازي فرودگاه مشهد را به مقصد مدينه ترك كرد. قاسم زاده افزود: 23 اُمين پرواز حج تمتع نيز در تاريخ 23 مردادماه به شماره ي  5875 با 273 زائر و با تعجيل چشمگير 48 دقيقه يي راهي سرزمين وحي شد.

گفتني است بیش از ۱۰ هزار زائر از خراسان های رضوی و شمالی در قالب74کاروان توسط ايرلاين سعودی با 37 پرواز از فرودگاه مشهد به سرزمين حج اعزام خواهند شد. پروازهای رفت و عملیات اعزام زائران به حج تمتع سالجاری از مورخ ۹۶/۵/۱۵ آغاز شده است و تا۹۶/۵/۲۸ ادامه خواهد داشت؛ و عملیات بازگشت زائران به مشهد مقدس از مورخ ۹۶/۶/۱۷ تا ۹۶/۶/۲۸ انجام می پذیرد.

ا.غ/.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد