خبر خبر

بازديدمديرعامل شركت فرودگاه هاي كشور و مديركل فرودگاه هاي خراسان رضوي از فرودگاه گناباد و دیدار با مردم
رحمت‎اله مه‎آبادی در بازدید از فرودگاه گناباد در جمع مردم این شهر، از اختصاص اعتبار 10 میلیارد تومانی توسط شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران براي ساخت باند فرودگاه اين شهر خبر داد.

به گزارش اداره ي روابط عمومی فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در این بازدید با فرماندار و دیگر مسئولان و گروهی از مردم این شهر دیدار کرد و در پی درخواست آنان مبنی بر توسعه ي این فرودگاه، برای ساخت باند آن، این قول را داد. فرودگاه گناباد از فرودگاههای اقماری استان خراسان رضوی است که تنها یک باند اضطراری دارد.

مه آبادی همچنین پس از این بازدید به همراه باقریان، عضو هیات مدیره معاون عملیات فرودگاهی، اسفندیاری، قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاهها و قاسمزاده، مدیرکل فرودگاههای خراسان رضوی، به فرودگاه در دست ساخت تربت حیدریه رفت و به همراه نماینده تربت حیدریه  و مسئولان این شهر مسائل آن را بررسی کرد.

این فرودگاه که میان تربت حیدریه و کاشمر قرار دارد، با مشکل عبور رودخانه از وسط باند روبرو است که در این بازدید قرار شد به منظور رعایت استانداردهای ایمنی لازم این موضوع در سازمان هواپیمایی کشوری مطرح شود تا پس از اعلام نظر آنها برای ادامه ي ساخت آن تصمیمگیری شود.

گفتني است این دو بازدید در روز دوشنبه 23 مرداد و پس از بازدید از فرودگاه بیرجند انجام شد.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد