خبر خبر

ديدار مديركل فرودگاه هاي استان با شهردار ( منطقه 7 ) مشهد
مديركل فرودگاه هاي استان با حضور درساختمان شهرداري ناحيه 7 مشهد با شهردار جديد ديدار و گفتگو كرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ مديركل فرودگاه هاي استان با حضور در ساختمان شهرداري منطقه 7 مشهد با شهردار جديد ديدار كرد، و ضمن تبريك انتصاب وي براي ايشان آرزوي موفقيت كرد.

قاسم زاده در اين ديدار بر تعامل فرودگاه مشهد با شهرداري ناحيه 7 شهر مشهد تاكيد كرد، و گفت: تسهیل در امور مجاوران و زائران امام هشتم(ع) در قالب فعاليت هاي مشترك دو سازمان، اولويت كاري ما است.

قاسم زاده افزود:

اصل خدمات رساني مطلوب به شهروندان و مسافران و زائران دغدغه ي مديران فرودگاه مشهد است، و براي ارتقاي خدمات در زمينه ي تسهيلات فرودگاهي  و مسايلي كه در اين حوزه بين فرودگاه و سازمان شهرداري مشتركند نگاه ويژه يي داريم.

مديركل فرودگاه هاي استان در ادامه گفت: همه ما خادمان مردم شريف هستيم و خدمت رساني به مسافران و زائران مضجع شريف حضرت ثامن الحجج علي بن موسي الرضا عليه آلاف تحيت و ثناء را با تعهد و پيگيري ويژه انجام مي دهيم.

باوندي شهردار منطقه 7 نيز در اين ديدار تعامل دوسويه ي سازمان شهرداري و فرودگاه مشهد را سبب خدمت رساني بهتر به شهروندان، زائران و مجاوران دانست و گفت: تكريم و خدمات رساني ايده آل به مردم در راستاي مسايل مشترك بين دوسازمان از اهميت بسزايي برخوردار است و در اين زمينه بدنبال تعامل دوسويه و سازنده با مديران فرودگاه مشهد هستيم.

لازم به ذكر است تني چند از معاونان و روساي ادارات اداره كل فرودگاه هاي استان، در اين ديدار مديركل را همراهي كردند.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد