خبر خبر

استاندار خراسان رضوي در شوراي اداري شهرستان سبزوار : فرودگاه سبزوار بعنوان يك بارانداز هوايي نقطه قوت شهرستان سبزوار در ايجاد شغل است
ستاد اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با حضور رشیدیان استاندار خراسان رضوی در سبزوار تشكيل جلسه داد

به گزارش  اداره ي روابط عمومی فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛  علیرضا رشیدیان روز سه شنبه در نشست اقتثصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شهرستان سبزوار حضور يافت و در بخشي از سخنان خود گفت:

این شهرستان بلحاظ موقعیت جغرافیایی وترانزیتی شاهراه ارتباطی شرق، غرب، شمال و جنوب کشور است که زیر ساخت های فرودگاه و راه آهن در آن فراهم است.

رشيديان افزود:

فرودگاه سبزوار بعنوان يك بارانداز هوايي نقطه قوت شهرستان سبزوار در ايجاد شغل است.

استاندار خراسان رضوی در ادامه ي اين جلسه گفت: برای سال جاری 160 هزار اشتغال در برنامه کاری استان قرار دارد که بخشی از آن در ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت،  گردشگری و آی تی محقق می شود .

وی با اشاره به سرمایه گذاری خوب در این بخش ها افزود:  10 هزار و500 میلیارد تومان در بخش صنعت، معدن و تجارت، پنج هزار و800 میلیارد تومان در بخش گردشگری، هزار میلیارد تومان  جهاد کشاورزی و 320 میلیارد تومان در بخش آی تی  سرمایه گذاری شده است.

گفتني است توسعه ي فرودگاه سبزوار در دستور كار مديران شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران قرار دارد و اخيرا طي جلسه يي راهكارهاي  افزايش پروازها و ارايه ي خدمات و تسهيلات فرودگاهي مطلوب به مردم سبزوار، در سفر مديرعامل شركت فرودگاه ها و مديركل فرودگاه هاي استان به اين شهرستان،  مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد