خبر خبر

ديدار مديرکل فرودگاه هاي استان با مديرعامل موسسه(روزنامه) شهرآرا
مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي از موسسه شهرآرا بازديد کرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ صبح امروز مورخ 25 بهمن ماه 96 ؛ مدير كل فرودگاه هاي استان با حضور در روزنامه شهرآرا با مدير عامل اين موسسه ديدار  و گفتگو كرد.

در اين ديدار كه فضايي مثبت و صميمانه داشت، محمد باقر قاسم زاده ضمن قدرداني از رسالت و فعاليت هاي روزنامه شهرآرا در اطلاع رساني رويدادهاي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد براي عموم شهروندان و مخاطبان، به تشريح پاره يي از عملكرد و نحوه ي خدمات رساني به مسافران و زائران پرداخت و گفت: در هر شرايطي ايمني پروازها در اولويت نخست مديران فرودگاه مشهد است و تمام دغدغه ي ما تامين امنيت و ايمني مسافران است، و رسانه ها و جرايد بايد اين مهم را اطلاع رساني كنند.

قاسم زاده خاطر نشان كرد: ما همواره در پي خدمت رساني مطلوب به مردم و كاهش تاخيرات پروازي هستيم، ولي برخي تاخيرات واقعا اجتناب ناپذير هستند و ما بايد صلاح و منفعت مسافران را در نظر بگيريم. وي افزود:

در شرايط نامساعد جوي مانند ديدافقي كم، گرد و غبار و برف و يخبندان چه در مبدا و چه در مقصد پروازي، بايد ايمني پروازها و آسايش مسافران را مد نظر داشت و امنيت جاني مردم هرگز قابل ريسك نيست، لذا رسانه ها و مطبوعات با اطلاع رساني شفاف و منطقي به اذهان عمومي مي توانند مديران فرودگاه ها را ياري كنند.

مجيد خرمي مدير عامل موسسه ي شهرآرا در اين ديدار ضمن قدرداني از حضور مديركل فرودگاه هاي استان و زحمات متعهدانه ي مديران فرودگاه مشهد، گفت:

خدمات رساني مطلوب و ايده آل فرودگاه مشهد كم نظير است و با ساير فرودگاه ها قابل مقايسه نيست. خرمي افزود:

توسعه ي فرودگاه مشهد، زيبا سازي محيطي و امكاناتي كه در اين مجموعه گرد آمده است موجب رضايتمندي شهروندان و مسافران و زائران است و از جاييكه حساسيت ها در مورد فرودگاه زياد است مديران اين مجموعه مي توانند با اطلاع رساني شفاف و پاسخگويي صريح، به مردم احساس رضايت بدهند.

خرمي در ادامه بر ضرورت بازتاب منصفانه وقايع، فعاليت ها و اقدامات فرودگاه مشهد تاكيد كرد و گفت:

رسالت ما تعامل با همه ي دستگاه هاي اجرايي و انعكاس عملكرد آنها براي مخاطبان و عموم مردم است.

گفتني است در ادامه؛ مديركل فرودگاه هاي استان به بازديد از قسمتهاي مختلف موسسه ي شهرآرا همچون تحريريه ي خبر، روابط عمومي و IT پرداخت و با كاركنان روزنامه ي شهرآرا ديداري صميمانه انجام داد.

لازم به ذكر است در اين ديدار جمعي از معاونين و روساي ادارات اداره كل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي نيز حضور داشتند.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد