خبر خبر

بزرگداشت مقام بانوان شاغل در فرودگاه مشهد به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن
مديرکل فرودگاه هاي استان طي مراسمي از بانوان شاغل در فرودگاه مشهد تجليل کرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛  به مناسبت ولادت باسعادت دخت نبي مكرم اسلام حضرت زهرا سلام الله عليها، آيين بزرگداشت مقام بانوان شاغل در فرودگاه مشهد با حضور مديركل فرودگاه هاي استان برگزار شد.

دكتر قاسم زاده در ابتداي اين آيين ضمن تجليل از مقام بانوان شاغل در اداره كل فرودگاه هاي استان و تبريك ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) با اشاره به سوره ي مباركه ي كوثر گفت:

اينكه خداوند متعال در كتاب آسماني خود سوره يي در مقام يك زن نازل مي كند، ابعاد آفرينش، ارزش و اهميت جايگاه زنان را مي رساند. وي افزود: زنان باتقوا و متعهد، با تربيت نسل و همچنين عملكرد مثبت خود در سطح اجتماع، نقشي تعيين كننده و اثرگذار در هر جامعه يي دارند و پا به پاي مردان مي توانند فعاليت كرده و در مناسبات اجتماعي، سياسي و فرهنگي سطح كلان مثمر ثمر واقع شوند.

مديركل فرودگاه هاي استان مسئوليت زنان شاغل در عرصه ي كار و سازندگي را دشوار، سنگين و طاقت فرسا عنوان كرد و خاطر نشان ساخت: بانوان شاغل در كنار رسيدگي به امور خانه، تربيت فرزندان و همسرداري، شغل خود را نيز مديريت مي كنند و توجه به اين اصل كه فعاليت بيرون از خانه نبايد روي رفتار ايشان در منزل، و بالعكس رفتار آنان در خانه نبايد در عملكردشان در حوزه ي كار و سازندگي تاثيرگذار باشد بسيار مهم و اساسي است.

دكتر قاسم زاده در بخشي ديگر از سخنان خود، از خدمت صادقانه و تعهد بانوان شاغل در فرودگاه مشهد تمجيد كرد و بيان داشت: بخش عمده و زيادي از فشارهاي كاري و امور اداره كل فرودگاه هاي خراسان رضوي به روي دوش بانوان شاغل در فرودگاه مشهد است و عملكرد شايسته ي آنان موجب پيشبرد اهداف سازمان و رضايتمندي مشتريان فرودگاهي و مسافران و زائران بوده است.

وي در عين حال از كارمندان زن فرودگاه مشهد درخواست كرد مانند هميشه با برخورد شايسته و روي خوش پاسخگوي مسافران و ارباب رجوع ها باشند و با همگرايي در محيط كار و خدمت صادقانه زمينه ساز خرسندي و رضايتمندي مردم شوند.

دكتر قاسم زاده در ادامه گفت: زناني كه با تآسي از سيره و رفتار والاي حضرت زهرا سلام الله عليها گام در عرصه ي زندگي و كار و تلاش مي گذارند همواره موفق، انسان ساز و اثرگذار بوده اند.

گفتني است در پايان اين مراسم از بانوان شاغل در فرودگاه مشهد با اهداي لوح سپاس و هداياي قدرداني بعمل آمد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد