خبر خبر

ديدار مدير کل فرودگاه هاي استان با مديران و کارمندان فرودگاه مشهد در سال جديد کاري
بمناسبت آغاز سال نو، مديرکل فرودگاه هاي استان طي جلسه يي با کارمندان ديدار و گفتگو کرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ در این دیدار که به مناسبت آغاز سال جديد كاري برگزار شد، محمد باقر قاسم زاده مديركل فرودگاه هاي استان ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و سالي پربار و سرشار از موفقيت و پيشرفت براي همگان، از زحمات و تلاش های انجام شده توسط کلیه ي مدیران ، روسا و همکاران در حوزه هاي مختلف فرودگاهي در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد و خواستار تلاش  مضاعف همکاران در سال جاری جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده ي اداره كل شد.

قاسم زاده با اشاره به نامگذاری سال 97 به عنوان سال "حمایت از کالای ایرانی" گفت: امیدوارم كارمندان و كاركنان همگام با مديران فرودگاه مشهد و با توکل به خداوند متعال،  با برنامه ریزی دقیق و جامع برای تحقق اهداف سازمانی و با بهره گیری از رهنمود های حکیمانه ي مقام معظم رهبری در راستای پاسداشت و صيانت از حقوق شهروندي، تحقق شعار سال جاري و خدمت رساني مطلوب به مشتريان فرودگاهي اقدامات سازنده و موثري انجام دهند.

قاسم زاده با اشاره به جابجايي حدود 11 ميليون مسافر در سال 96 در فرودگاه مشهد، اين رشد روزافزون در ميزان اعزام و پذيرش مسافران و افزايش پروازها را مرهون شتاب توسعه ي زيرساخت ها و تخصيص امكانات و خدمات رساني مطلوب به مسافران دانست و فرودگاه مشهد را باعث افتخار ايران دانست.

مديركل فرودگاه هاي استان در ادامه خاطرنشان ساخت: در سال 96 با اجراي طرح هايي همچون توسعه ي فضاهاي ترمينالي، افزايش كانترهاي پروازي، افزايش گيت هاي خروجي و افزايش دستگاه هاي ايست و بازرسي منجر به ارتقاي كيفي سطح خدمات رساني و رضايتمندي مسافران و زائران شد.

وي در مورد طرح هاي در دست اقدام در سال 97  گفت: توسعه ي ترمينال داخلي، احداث ترمينال خارجي، احداث مسير جديد ورودي و خروجي به فرودگاه مشهد و  محوطه سازي مقابل ترمينال داخلي از جمله پروژه هايي است كه با انجام مطالعات كارشناسي در دستور كار قرار گرفته است.

گفتني است در ابتداي اين جلسه همتي؛ معاون توسعه ي مديريت و منابع اداره كل فرودگاه هاي استان به ارايه ي گزارشي از آمار كيفي و كمي پروازها و مسافرين در سال 96 پرداخت.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد