خبر خبر

به مناسبت روز جانباز مديرکل فرودگاه هاي استان به ديدار جانبازان قطع نخاعي رفت/ تکريم جانبازان خراساني در آسايشگاه امام خميني(ره) مشهد
مديرکل فرودگاه هاي استان با حضور در پارک ملت مشهد با جانبازان آسايشگاه امام خميني ديدار و گفتگو کرد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي، پیش از ظهر امروز همزمان با خجسته سالروز ميلاد با سعادت امام زين العابدين (ع) و بمناسبت روز جانباز، مديركل فرودگاه هاي استان با حضور در پارك ملت مشهد به ديدار جانبازان قطع نخاعي آسايشگاه امام خميني ره رفت.

دكتر قاسم زاده در اين ديدار با اهداء گل به این عزیزان یاد و خاطره ي هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و نیل به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را مرهون ایثار و از خودگذشتگی جانبازان و ایثارگران عزیز دانست.

مديركل فرودگاه هاي استان خطاب به جانبازان گفت: خدا را شاکریم این توفیق را به ما داد که در كنار یادگاران عرصه ي دفاع مقدس و مردان آتش و خون باشیم.

قاسم زاده در ادامه افزود: جانبازان در روح و روان خود تکامل یافته و انسان‌های والایی هستند كه با ايثار و از خود گذشتگي و با تحمل سختي ها و كنار آمدن با نواقص جسم و تن، بي هيچ چشمداشتي امنيت و آسايش امروز ايران بزرگ را رقم زدند.

گفتني است در اين ديدار جمعي از معاونان و روساي ادارات اداره كل فرودگاه هاي استان و فرماندهان يگان هاي نظامي و انتظامي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد نيز حضور داشتند.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد