خبر خبر

به مناسبت روز جهاني " کار و کارگر " مراسم تقدير از کارگران در فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد برگزار شد
قدر داني از کارگران سخت کوش فرودگاه مشهد در روز جهاني کار وکارگر

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ همزمان با 11 اردي بهشت روز جهاني  " كار و كارگر" طي مراسمي با حضور معاون توسعه ي مديريت و منابع اداره كل فرودگاه هاي استان، از كارگران واحد هاي خدمات و فضاي سبز فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد قدرداني بعمل آمد.

در ابتداي اين مراسم مسئول واحد خدمات و فضاي سبز فرودگاه مشهد به شرح گزارشي از مجموعه ي فعاليت ها و خدمات صورت گرفته پرداخت و آماري در اين زمينه ارايه داد و در ادامه معاون توسعه ي مديريت و منابع به ايراد سخنراني پرداخت.

علي همتي ضمن تبريك اعياد شعبانيه و ميلاد با سعادت حضرت قائم (عج) و همچنين تبريك روز جهاني كار و كارگر، از زحمات متعهدانه، سخت كوشانه و شبانه روزي كارگران فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد قدرداني كرد و با بيان اينكه از حركت و پويايي كارهاي سازنده به فرجام مي رسد گفت: كار در حوزه ي تخصصي حساسي همچون فرودگاه مستلزم تعهد، دقت و تعامل و هماهنگي مستمر است و با توجه به اينكه مشتريان فرودگاهي از زواياي مختلف محاوط فرودگاهي را رصد مي كنند؛ زيبايي و نظافت محيطي و فضاي سبز مفرح و با نشاط بايد همواره در اولويت باشد، كه شكوفايي و ارايه ي خدمات مطلوب به مسافران و زائران در اين بخش بسيار مهم و قابل توجه است.

معاون توسعه ي مديريت و منابع اداره كل فرودگاه هاي استان افزود: زحمات و خدمات شما كارگران سخت كوش و عزيز همواره زير ذره بين است و رضايتمندي مسافران در گروي همت و تعهد شما است چرا كه فرودگاه مشهد بعنوان فرودگاه ممتاز و نمونه ي كشور پرچمدار ارايه ي خدمات مطلوب به مسافران است و به همين دليل نقش شما در رشد و بالندگي اين فرودگاه بسيار اثرگذار و سازنده است.

همتي در ادامه خاطر نشان كرد: شما كارگران از نقش آفرينان مهم چرخه ي فرودگاهي هستيد و مي توانيد با عملكرد مثبت خود چشم انداز فرودگاه مشهد را به زيباترين و بهترين شكل در ديدگاه عموم ترسيم كنيد.

گفتني است در ادامه ي اين مراسم جلسه ي پرسش و پاسخ و پيگيري مشكلات شغلي و معيشتي كارگران برگزار شد و پس از آن نيز از كارگران نمونه با اهداي لوح تقدير و هدايا قدرداني شد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كلك كنيد.

ا/غ.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد