خبر خبر

دکتر قاسم زاده: همواره براي افزايش روزافزون کيفيت خدمات و رضايتمندي مشتريان فرودگاهي تلاش خواهيم کرد
فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد ممتازترين فرودگاه ايران اسلامي

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد به اذعان جمع كثيري از مقامات _ سران كشوري و مديران فرودگاهي ممتازترين و با كيفيت ترين فرودگاه كشور است.

در اين شهر فرودگاهي كه روزانه محل تردد حدود 40 هزار نفر مسافر،  زائر و گردشگر  و مراجعه كننده است؛ سالانه بيش از 75 هزار پرواز انجام مي شود و حدود 11 ميليون مسافر اعزام و پذيرش مي شوند. در سال هاي اخير با اقدامات ارزنده و نگاه تخصصي مديران اين مجوعه ي بين المللي، فرودگاه مشهد با توجه به توسعه ي زيرساخت ها، تبديل به فرودگاهي الگو براي ساير فرودگاه هاي كشور و فرودگاهي پيشرفته و نوين شده است. چه بسا توجه به نيازسنجي مسافران و تبيين خط مشي اي براي تكريم و پاس داشت مشتريان فرودگاهي و تعهد براي ايجاد رفاه و تسهيلات مطلوب براي ايشان باعث شد كه فرودگاه مشهد بعنوان فرودگاهي مدرن و مجهز در رنكينگ جهاني فرودگاه هاي با كيفيت دنيا خوش بدرخشد و حتا از 3 فرودگاه اروپايي برتر باشد.

محمد باقر قاسم زاده مديركل فرودگاه هاي استان با تاکید بر اینکه تلاشهای این فرودگاه برای افزایش ظرفیت خود به منظور خدمترسانی به مسافران ادامه خواهد داشت، در اين خصوص گفت: بیش از پیش برای افزایش روزافزون کیفیت خدمات و رضایتمندي مسافران تلاش خواهیم کرد؛ و بعنوان خادمان مردم ايران اسلامي همواره در پي ارايه ي تسهيلات تخصصي فرودگاهي به مسافران و زائران هستيم

دكتر قاسم زاده با اشاره به جابجايي حدود 11 ميليون مسافر در سال 96 در فرودگاه مشهد، اين رشد روزافزون در ميزان اعزام و پذيرش مسافران و افزايش پروازها را مرهون شتاب توسعه ي زيرساخت ها و تخصيص امكانات و خدمات رساني مطلوب به مسافران دانست و فرودگاه مشهد را باعث افتخار ايران دانست.

مديركل فرودگاه هاي استان در ادامه خاطرنشان ساخت: در سال 96 با اجراي طرح هايي همچون توسعه ي فضاهاي ترمينالي، افزايش كانترهاي پروازي، افزايش گيت هاي خروجي و افزايش دستگاه هاي ايست و بازرسي منجر به ارتقاي كيفي سطح خدمات رساني و رضايتمندي مسافران و زائران شد.

وي در مورد طرح هاي در دست اقدام گفت: توسعه ي ترمينال داخلي، احداث ترمينال خارجي، احداث مسير جديد ورودي و خروجي به فرودگاه مشهد و  محوطه سازي مقابل ترمينال داخلي از جمله پروژه هايي است كه با انجام مطالعات كارشناسي در دستور كار قرار گرفته است.

براي تماشاي تصاوير زيباي فرودگاه مشهد اينجا كليك كنيد

تهيه و تنظيم ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد