خبر خبر

تشکيل جلسه و بازديد اعضاي شوراي هماهنگي اداره کل راه و شهرسازي خراسان رضوي از فرودگاه مشهد
پنجمين جلسه ي شوراي هماهنگي راه و شهرسازي استان در فرودگاه مشهد برگزار شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ محمد رضا اخوان عبداللهیان، مدیرکل راه و شهرسازی استان بهمراه مدیران کل ادارات وابسته به راه و شهرسازی؛ ضمن تشکیل پنجمین جلسه ی شورای هماهنگی استان، به بازدید از پروژه های فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پرداختند.

در این نشست کاری موضوعاتی با محوریت استراتژی های بخش حمل و نقل، بحث و بررسی پیرامون آشنایی با شهرسازی حمل و نقل محور،بحث و بررسی پیرامون امتیازات و تسهیلات بانک مسکن و بازدید از پروژه ها و ظرفیت های فرودگاه مشهد در دستور کار قرار گرفت.

دکتر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در این جلسه به بیان گزارشی از وضعیت پروژه های اجرایی و طرح های در دست اقدام فرودگاه مشهد پرداخت، و در خصوص روند ارایه ی تسهیلات تخصصی و خدمات رسانی به مشتریان فرودگاهی توضیحاتی ارایه داد.

در ادامه حاضران از  پروژه های عمرانی فرودگاه مشهد نظیر ساختمان تکنیکال بلاک، پارکینگ طبقاتی و توسعه ی ترمینال پروازهای داخلی بازدید کردند.

گفتنی است در این بازدید مدیران ادارات کل وابسته به راه و شهرسازی استان و جمعی از معاونان و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید

ا.غ/. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد