خبر خبر

حضور مديرکل فرودگاه هاي استان در خبرگزاري ايرنا خراسان رضوي به مناسبت روز خبرنگار
مديرکل فرودگاه هاي استان با حضور در خبرگزاري ايرنا خراسان رضوي روز خبرنگار را به سرپرست و کارمندان تبريک گفت

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ صبح امروز مورخ پنجشنبه 18 مردادماه 97، مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری ایرنا دیدن کرد.

دکتر قاسم زاده در این بازدید ضمن عرض تبریک و شادباشِ روز خبرنگار به کریم زاده؛ سرپرست خبرگزاری ایرنا در خراسان رضوی و کارمندان این خبرگزاری؛ در تحریریه ی خبر حضور یافت و به خبرنگاران گل اهدا کرد.

محمد باقر قاسم زاده در گفتگو با خبرنگاران گفت: خبرنگاری از شریف ترین مشاغل است و خبرنگاران زبان گویای جامعه هستند که روشنگری و اطلاع رسانی آنان نشان دهنده ی راه و مسیر حرکت جامعه است.

وی افزود: رسالت خبرنگاران در رسانه ها انعکاس اخبار صحیح و شفاف است و خبرگزاری ایرنا در این زمینه تاکنون بسیار موفق و شرافتمندانه عمل کرده است.

دکتر قاسم زاده در ادامه ی گفتگوی خود با کریم زاده، سرپرست خبرگزاری ایرنا در خراسان رضوی، بر آمادگی کامل مدیران فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برای همکاری و تعامل با این خبرگزاری تاکید کرد و گفت:

تعامل سازنده ی رسانه و دستگاه های اجرایی باعث روشنگری اذهان عمومی و شهروندان در خصوص عملکرد مسوولان است و در نهایت منجر به خدمت رسانی شایسته به مردم خواهد شد.

گفتنی است در این بازدید جمعی از معاونان و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان نیز حضور داشتند.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد