خبر خبر

آغاز نهمين دوره مسابقات _ عمليات ورزشي ادارات آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما به ميزباني فرودگاه مشهد
سنجش عيار آمادگي و عملکرد کارکنان آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در آوردگاه مشهد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ نهمین دوره ی مسابقات و عملیات ورزشی کارکنان ادارات آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما به میزبانی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد آغاز بکار کرد.

دکتر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی و حاجی بیگی مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در افتتاحیه ی این مسابقات برای کارکنان آرزوی موفقیت و تندرستی کردند.

هدف از برگزاری این مسابقات سنجش توانایی و مهارت ها، میزان آمادگی جسمانی و ارتقای سطح آموزشی کارکنان و بویژه آمادگی لازم در مواجهه با شرایط اضطرار و بحران های واقعی عنوان شده است.

در این دوره از مسابقات که همردیف با الگوی کلاس جهانی است، 56 تن از کارکنان ادارات آتش نشانی و هدایت زمینی 24 استان کشور بمدت 2 روز با آیتم هایی تخصصی نظیر:  اطفای حریق، حمل مجروح، حرکت در تونل شبیه ساز هواپیما با ابزار و تجهیزات، حرکت تعادلی به روی موانع و حرکت زیگزاگی بین موانع با لباس و تجهیزات کامل، جابجایی و حمل وزنه های سنگین و همچنین برش فلز و موانع برای امداد رسانی سریع؛ به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های برتر معرفی خواهند شد و جام قهرمانی و مدال به آنان تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است جمعی از معاونان و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان نیز در آیین افتتاحیه ی این مسابقات حضور داشتند.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد