خبر خبر

نهمين دوره ي مسابقات ورزشي کارکنان آتشنشاني و هدايت زميني هواپيما با معرفي تيم هاي برتر به پايان رسيد
تيم اصفهان به عنوان قهرماني نهمين دوره ي مسابقات ورزشي کارکنان آتشنشاني و هدايت زميني هواپيما فرودگاه هاي کشور دست يافت

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ نهمین دوره ی مسابقات ورزشی کارکنان آتشنشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران که به میزبانی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد در جریان بود، با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در روز پایانی این مسابقات تیم ها در آیتم های سخت و دارای کلاس جهانی شامل: واکنش سریع، اطفای حریق، تعادلی، حمل مصدوم، حمل اجسام و عبور از تونل شبیه ساز هواپیما به رقابت پرداختند که در نهایت تیم آتش نشانی فرودگاه اصفهان مقام نخست را کسب کرد.

پس از تیم اصفهان تیم های ساری و شیراز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و تیم آتش نشانی فرودگاه مشهد بعنوان تیم اخلاق انتخاب شد.

همچنین سلیمی از تیم آتش نشانی فرودگاه اصفهان بعنوان آتش نشان برتر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور دست یافت.

گفتنی است در پایان مسابقات نفرات و تیم های برتر طی مراسمی توسط حاجی بیگی مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما و قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان مورد تقدیر قرار گرفتند و جام قهرمانی، مدال و لوح سپاس به ایشان هدیه شد.

گفتنی است در این مراسم جمعی از معاونان، روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان و کارکنان ادارات آتشنشانی و هدایت زمینی شرکت فرودگاه های کشور نیز حضور داشتند.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد