خبر خبر

طي مراسمي ساختمان جديد پليس فرودگاه هاي خراسان رضوي به بهره برداري رسيد
مراسم افتتاح ساختمان جديد الاحداث پليس فرودگاه هاي استان در فرودگاه مشهد برگزار شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ پیش از ظهر امروز مورخ 19 مهرماه 97، ساختمان جدید پلیس فرودگاه مشهد طی مراسمی با حضور اسفندیاری قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها؛ قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان و سردار مهری فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور به بهره برداری رسید.

دکتر قاسم زاده در این مراسم با تبریک هفته ناجا و قدردانی از زحمات و مجموعه ی فعالیت های فرماندهی پلیس و پرسنل متعهد و کاردان فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، گفت: امنیت فرودگاه مشهد مرهون تلاش شبانه روزی و تخصص پرسنل پلیس فرودگاه است که با تعهد مثالزدنی خود آرامش و امنیت دومین فرودگاه پرترافیک کشور، با 540 هکتار مساحت و تردد روزانه 40 هزار مسافر و مراجعه کننده را تامین کرده و آرامش و رفاه را برای مردم به ارمغان می آورند. وی افزود: بدون شک امنیت شهرها و مراکز استان ها حاصل از خود گذشتگی نیروی جان برکف و مقتدر پلیس است که شاید زحمات ایشان هرگز به چشم نیاید ولی همواره مطلع می شویم که مرزبانان شریف، پرسنل و سربازان نیروی انتظامی چه مظلومانه به شهادت می رسند تا با خون پاک خود امنیت کشور را تضمین کنند.

مدیرکل فرودگاه های استان در ادامه خاطرنشان کرد: باید برای کسانی که کار امنیتی می کنند هزینه کنیم و با تامین نیازها و تخصیص تجهیزات و امکانات مدرن و بروز دغدغه ی آنان را برطرف کنیم.

دکتر قاسم زاده در ادامه گفت: خوشبختانه همدلی و تعامل سازنده یی بین تمامی نیروهای نظامی و ارگان های مستقر در فرودگاه مشهد وجود دارد که منجر به ارایه ی خدمات مطلوب به مردم شریف ایران شده است.

حسین اسفندیاری قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بخش دیگری از مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت: ارایه ی خدمات و تسهیلات مطلوب در فرودگاه مشهد مشهود است و اکنون این فرودگاه آبرومندانه و در سطح بالایی به مردم خدمت می کند که باعث مباهات همه است.

وی با تقدیر از مدیران فرودگاه مشهد به جهت اقدامات و خدمات انجام شده در سال های اخیر گفت:

فرودگاه مشهد هم اکنون یک کارگاه سازندگی بزرگ است که پروژه های عمرانی و رفاهی متعددی را برای هر چه بهتر شدن سطح خدمات رسانی به مسافران در دستور کار قرار داده است و خوشبختانه شاهد رضایتمندی حداکثری مشتریان فرودگاهی هستیم.

سردار مهری فرماندهی پلیس شرکت فرودگاه های کشور ضمن تشکر از مدیران شرکت فرودگاه های کشور و زحمات و پیگیری های دکتر قاسم زاده در جهت روند احداث ساختمان جدید پلیس فرودگاه مشهد، گفت: نعمت امنیت که امروز در سطح کشور و صنعت حمل و نقل هوایی از آن بهره مندیم حاصل تلاش و تعهد پرسنل خدوم نیروی انتظامی است که تمام اراده و همت خود را وقف خدمت به مردم کرده اند.

سردار مهری افزود: از حمایت ها و تعامل مدیران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با پلیس فرودگاه تشکر می کنم و امیدورام در سایه ی این هم افزایی خدمات رسانی به مردم و مسافران در بالاترین سطح ممکن انجام شود.

گفتنی است ساختمان جدید پلیس فرودگاه مشهد با 5 هزار مترمربع مساحت کل عرصه، 3 هزار و دویست مترمربع زیر بنا و اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری رسیده است.

لازم به ذکر است در پایان مراسم افتتاحیه از دست اندرکاران پروژه و فرماندهی و پرسنل پلیس فرودگاه مشهد با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی بعمل آمد.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد