خبر خبر

مراسم توديع و معارفه ي معاونت عمليات هوانوردي فرودگاه هاي خراسان رضوي در فرودگاه مشهد برگزار شد
طي مراسمي، مهدي استادي به عنوان معاون عمليات هوانوردي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي معرفي و از زحمات محسن عيدي زاده قدرداني شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛  صبح امروز مورخ 2 آبان 97 مراسم تودیع و معارفه ی معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد با حضور مدیرکل فرودگاه های استان و مدیرکل اداره ی کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در تالار اجتماعات فرودگاه مشهد برگزار شد.

دکتر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان در ابتدای این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: در فرودگاه مشهد روحیه ی همدلی و هم افزایی حاکم است و تمامی ارگان ها و پرسنل دست اندرکار عملیات پروازی با تعامل سازنده با یکدیگر،  روزانه 280 پرواز و تردد 40 هزار مسافر را به نحو احسن برنامه ریزی و مدیریت می کنند؛  و هم اکنون اگر مشاهده می کنید که این فرودگاه با موفقیت بر جایگاه 14 اُم خاورمیانه و آفریقا به لحاظ شاخص اعزام و پذیرش مسافر (( جابجایی 10 میلیون و 500 هزار مسافر)) تکیه زده است، حاصل بینش متعهدانه و همکاری تک تک  این عزیزان است.

قاسم زاده، در ادامه ی مراسم ضمن خوشامدگویی به مهدی استادی و تبریک سمت جدید وی بعنوان معاون عملیات هوانوردی فرودگاه مشهد؛ از زحمات دلسوزانه و خدمات کارشناسانه ی محسن عیدی زاده که سابق بر این متصدی این سمت بود، قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: خدمات شایسته ی مهندس عیدی زاده در صنعت هوانوردی استان چشمگیر و قابل تمجید بوده است و در اذهان ما ثبت خواهد شد. وی افزود:  برای مهندس استادی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با درایت و کارآمدی خود مسبب تحول در این معاونت باشند.

مهدس نیکبخت مدیرکل اداره ی کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی سخنانی گفت: از زحمات و خدمات ارزشمند مهندس عیدی زاده در حوزه ی معاونت عملیات هوانوردی تشکر می کنم، و برای مهندس استادی که نیرویی کارآمد و متعهد هستند آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: فرودگاه مشهد بعنوان دومین فرودگاه پر تردد کشور فرودگاهی استراتژیک است، وامیدورام با حمایت و مساعدت تمامی مدیران و کارکنان فرودگاه مشهد با مهندس استادی، ایشان بتوانند از آزمون خدمت در فرودگاه بزرگ و حساس مشهد مقدس سربلند بیرون بیایند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از مهندس عیدی زاده تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است معاونان و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان،  روسای شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه مشهد و فرماندهان نظامی و انتظامی نیز در این مراسم شرکت داشتند.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد