خبر خبر

اداي احترام مديرکل فرودگاه هاي استان به مقام شهيدِ آتش نشان حميد نوروزي
حضور مديرکل فرودگاه هاي استان در ايستگاه آتش نشاني 9 شهدا و عرض تسليت به پرسنل و خانواده شهيد نوروزي

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ صبح امروز مورخ پنجشنبه 10 آبان 97، دکتر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان به اتفاق هیات همراه در ایستگاه آتش نشانی 9 شهدا حضور یافته و ضمن دیدار و گفتگو با پرسنل، شهادت حمید نوروزی را به خانواده و آتش نشانان سوگوار این ایستگاه تسلیت گفتند.

دکتر قاسم زاده در دیدار با خانواده ی شهید نوروزی، شهادت  در راه خدمت به مردم و خدای متعال را فضلی بزرگ دانست،  و گفت: هر کسی لیاقت رسیدن به این جایگاه را ندارد و بدون شک این آتش نشان فداکار که محبوب مردم است و در حین عملیات امداد و نجات شهروندان به درجه ی رفیع شهادت نایل آمده است، مقامی والا نزد خداوند دارد.

مدیرکل فرودگاه های استان در ادامه افزود:  قهرمان و الگوی واقعی ما، شهید نوروزی و بندگان با اخلاصی هستند که روح ایثار و از خود گذشتگی را در کالبد جامعه می دمند، و به طور یقین اجر ایشان با جایگاه شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم یکسان و برابر است.

دکتر قاسم زاده در ادامه ی این دیدار با اهدای گل به آتش نشانان برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون کرد و گفت: قطعا شما عزیزان با افتخار ادامه دهنده ی راه این شهید بزرگورا هستید، و مردم نیز قدردان جانفشانی ها و خدمات ارزنده ی شما هستند.

لازم به ذکر است شهید والامقام _  آتش نشان _ حمید نوروزی اوایل هفته ی جاری در حین ماموریت در سطح شهر مشهد به فیض شهادت نایل آمد.

گفتنی است در این دیدار جمعی از معاونان و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان و همچنین تنی چند از آتش نشانان اداره ی ایمنی زمینی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد نیزحضور داشتند.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد