خبر خبر

بازديد مديرکل فرودگاه هاي استان از کاروان هاي پياده ي رضوي و ايستگاه هاي استقبال از زايرين
همزمان با ايام پاياني دهه ي صفر دکتر قاسم زاده در ميان زايرين پياده در مبادي ورودي مشهد حضور يافت

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ مدیرکل فرودگاه های استان همزمان با ایام پایانی دهه ی صفر از کاروان های پیاده و مواکبی که برای استقبال از زایرین حضرت رضا علیه السلام در مبادی ورودی شهر مشهد برپا شده اند، بازدید کرد.

دکتر قاسم زاده در این بازدید ضمن عرض خداقوت و تسلیت سالروز شهادت امام هشتم شیعیان به خادمان ایستگاه های پذیرایی از زایرین گفت: شما از جانب امام رئوف برای خدمتگزاری به محبان اهلبیت عصمت و طهارت انتخاب شده اید و چه سعادتی بالاتر از اینکه در این مسیر گام بر می دارید؛ و در واقع جزو کسانی هستید که ارزش ها و مناسبات مذهبی را با فرهنگ سازی خود زنده نگاه می دارید.

مدیرکل فرودگاه های استان در بخش دیگری از سخنان خود با آرزوی توفیق روزافزون برای خادمان مواکب رضوی، افزود: شما با  زحمات بی چشمداشت و گام هایی که برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن این رویداد حماسی _ مذهبی بر می دارید؛ به زایرین رضوی انگیزه یی دو چندان برای طی طریق و شوق زیارت اعطا می کنید.

در ادامه ی این بازدید دکتر قاسم زاده قسمتی از مسیرهای مشرف به مبادی ورودی مشهد مقدس را به اتفاق هیات همراه به پیاده روی پرداخت و با زایرین رضوی دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است جمعی از معاونان و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان نیز در این دیدار مدیرکل را همراهی کردند.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد