خبر خبر

ديدار و عرض تبريک مديرکل فرودگاه هاي استان به فرمانده جديد نيروي انتظامي خراسان رضوي
دکتر قاسم زاده انتصاب فرمانده جديد نيروي انتظامي استان را تبريک گفت

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛  صبح امروز مورخ 18 آذرماه 97؛ مدیرکل فرودگاه های استان با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان، ضمن دیدار با سردار محمد کاظم تقوی انتصاب ایشان را به سمت فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی تبریک گفت.

دکتر قاسم زاده در این دیدار که در فضایی صمیمانه صورت گرفت، ضمن آرزوی موفقیت برای سردار تقوی، گفت: امیدواریم با تعامل دوسویه و سازنده بتوانیم در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان و مسافران فرودگاهی گام بر داریم.

مدیرکل فرودگاه های استان در ادامه افزود: فرودگاه مشهد بعنوان یک فرودگاه مهم و دومین فرودگاه پر تردد کشور که در منطقه یی حساس قرار دارد، سالانه محل اعزام و پذیرش بیش از 10 میلیون مسافر و نشست و برخاست بالغ بر 74 هزار پرواز است و تامين امنيت فرودگاهی با اين حجم بالاي تردد مسافران، زائران و مستقبلان امري عظيم و خطير است كه خوشبختانه با زحمات شبانه روزي پرسنل خدوم و وظيفه شناس پليس این امر تاکنون محقق شده و بدون شک این روند با حمایت های شما ادامه خواهد داشت.

سردار تقوی نیز با قدردانی از زحمات مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد که با درایت و تعهد، خدمات مطلوبی را به مسافران و زائران ارایه می دهند، گفت: فرودگاه مشهد فرودگاهی بسیار زیبا، با خدمات مطلوب می باشد که این امر در رضایتمندی مسافران مشهود است.

وی افزود: فرودگاه مشهد با حجم بالاي تردد افراد، بصورت شبانه روزي در حال ارايه ي خدمات به مسافران است و تامين امنيت مردم در اين فرودگاه وظيفه يي خطير و حياتي است كه خوشبختانه پرسنل زحمتكش و مجرب  پليس فرودگاه هاي استان با تعهد مثال زدني خود شرايطي ايده آل  و امنيتي پايدار براي مسافران و زائران به ارمغان آورده اند. وي افزود: تقويت بنيه ي علمي و معنوي پرسنل پليس مايه ي آرامش و امنيت مردم خواهد بود و سعی می کنیم مجدانه پیگیر و ناظر برقراری نظم و امنیت در مبادی ورودی و خروجی فرودگاه مشهد باشیم. وی در پایان این نشست از زحمات و تلاش های پرسنل فرودگاه مشهد و شرکت های هواپیمایی تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این دیدار فرمانده پلیس فرودگاه مشهد و معاونان اداره کل فرودگاه های استان نیز حضور داشتند.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد