خبر خبر

ديدار و تقدير مديرعامل آسايشگاه فياض بخش مشهد از مديرکل فرودگاه هاي استان
مدير عامل و اعضاي هيات مديره ي آسايشگاه شهيد فياض با حضور در فرودگاه مشهد از دکتر قاسم زاده قدرداني کردند

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ مدیران آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش با حضور در فرودگاه مشهد ضمن دیدار با مدیرکل فرودگاه های استان، از ایشان به جهت حمایت  و پشتیبانی از توانخواهان این مجموعه قدردانی کردند.

یوسف کامیار مدیرعامل این موسسه طی نشست، ضمن قدردانی از مدیرکلفرودگاه های استان به جهت زحمات، حمایت ها و پیگیری های مستمر در خصوص وضعیت توانخواهان آسایشگاه فیاض بخش، گفت: خدمت رسانی به معلولان و توانخواهان توفیق ارزنده یی است که خداوند نصیب هر شخصی نمی کند، و بدون شک کمک به این بخش از جامعه اجر والایی دارد چرا که معلولان ذهنی برای برآورده شدن نیازهای عاطفی خود به حمایت نیاز دارند.

مدیرکل فرودگاه های استان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از خدمات رسانی مطلوب به معلولان در این مجموعه ی موفق، خاطر نشان کرد: روند درمان و خدمات توانبخشی ارایه شده به معلولان در آسایشگاه شهید فیاض بخش ستودنی و بی نظیر است.

دکتر قاسم زاده در ادامه افزود:

مهرورزی مدیران و کارکنان فیاض بخش به توانخواهان در این مجموعه قابل تقدیر است. وی افزود: این مجموعه امکانات مطلوبی برای مددجویان فراهم کرده و خدمات ارزنده یی به معلولان ارایه می دهد.

گفتنی است مرکز توانبخشی و نگهداری معلولان شهید فیاض بخش مشهد با حدود 600 معلول، بزرگترین آسایشگاه نگهداری از معلولان جسمی – حرکتی در سطح کشور است.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد