خبر خبر

بازديد مديرعامل شرکت فرودگاه ها از پروژه ي بزرگ محوطه سازي فرودگاه مشهد
رحمت اله مه آبادي با حضور در فرودگاه مشهد از پروژه ي ساماندهي و بهسازي محاوط فرودگاه مشهد بازديد بعمل آورد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ بعداز ظهر امروز مورخ چهارشنبه 10 بهمن ماه 97، رحمت اله مه آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در فرودگاه بین الملی شهید هاشمی نژاد مشهد از پروژه ی بزرگ محوطه سازی مقابل ترمینال های پروازی بازدید بعمل آورد.

مه آبادی در این بازدید با قدردانی و ابراز خرسندی از مدیرکل فرودگاه های استان بجهت پیگیری و نظارت بر روند اجرای پروژه های در دست اجرای فرودگاه مشهد از جمله پروژه ی ساماندهی و بهسازی محاوط مقابل ترمینال پروازهای داخلی، بر لزوم تسریع در انجام این پروژه و بهره برداری از فاز نخست آن تا انتهای سال جاری؛ و خدمات رسانی شایسته به مسافران و زائران نوروزی تاکید کرد.

محمد باقر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در جریان این بازدید ضمن ارایه ی گزارشی جامع از مراحل پیشبرد طرح، از پیشرفت مطلوب و اجرای بدون وقفه ی این پروژه خبر داد؛ و خاطرنشان کرد تا اواخر اسفندماه 97 فاز اول آن به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر باقریان معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبی هوایی ایران نیز در این بازدید حضور داشت.

گفتنی است پروژه ی بزرگ محوطه سازی فرودگاه مشهد به مساحت 9 هکتار در حال انجام است که مقرر است فاز نخست آن با مساحت 3 هکتار تا نوروز 98 به بهره برداری برسد.

لازم به ذکر است این پروژه با هدف ساماندهی و بهسازی محاوط مقابل ترمینال های پروازی؛ و بمنظور زیبا سازی محیطی، یکسان سازی معابر و رفاه حال مسافران و زائران با اعتبار 90 میلیارد ریال از شهریور ماه سال جاری آغاز شده است.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد