خبر خبر

برگزاري مراسم ديدار نوروزي مديرکل فرودگاه هاي استان و کارمندان در فرودگاه مشهد
مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي به مناسبت سال جديد با کارمندان ديدار کرد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ پیش از ظهر امروز مدیرکل فرودگاه های استان در فضایی صمیمی به دیدار نوروزی با کارمندان فرودگاه مشهد پرداخت.

محمد باقر قاسم زاده در این مراسم ضمن تبریک و شادباش سال جدید و اعیاد شعبانیه، و قدردانی از همکاران به جهت فعالیت ها و تلاش برای موفقیت مجموعه، گفت:

همت، تخصص، همبستگی، وفاق و همدلی و دوستی بین کارکنان و تمامی ارگان های فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، منجر به شکوفایی و سربلندی اداره کل فرودگاه های استان شده است؛ و اکنون رضایتمندی از خدمات رسانی مطلوب و شایسته به مسافران و زائران حضرت رضا علیه السلام را می توان در لبخند رضایت آنان مشاهده کرد.

قاسم زاده در ادامه خاطرنشان کرد: شاید فعالیت های شبانه روزی شما به چشم مردم نیاید، اما اجر معنوی کار شما نزد خداوند متعال و امام مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا ع محفوظ خواهد بود و و خدمات رسانی متعهدانه و دلسوزانه ی شما چیزی جز باقیات صالحات نیست.

مدیرکل فرودگاه های استان در ادامه با اشاره به بهره برداری از پروژه ی بزرگ محوطه سازی مقابل ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، افزود:

با کمک خداوند متعال و عنایت امام رضا علیه السلام؛ نمونه ی بارز همدلی و همبستگی و اخلاص و تعهد شما در به ثمر رساندن پروژه ی عظیم محوطه سازی مقابل ترمینال داخلی متجلی شد. آنجا که خیلی ها گمان نمی کردند پروژه یی به وسعت 3 هکتار و با این حجم از کار تنها در 50 روز به بهره برداری برسد؛ شما با پایمردی و همت والای خود این کار بزرگ را انجام دادید و حالا که لبخند افتخار و رضایتمندی از تماشای این پروژه ی زیبا بر لبان شهروندان و گردشگران نقش می بندد، مایه ی مباهات است که زحمات شبانه روزی شما برگ افتخار دیگری بر روند توسعه ی فرودگاه ممتاز و آبرومند مشهد می افزاید.

دکتر قاسم زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 1398 به عنوان سال رونق تولید بیان کرد:

عشق به مردم و عشق به کار زیبا است، بنابراین در سال جدید نیز با اراده و همت و جدیت به توسعه ی فرودگاه مشهد ادامه می دهیم و برای حمایت و کمک به رونق تولید، خرید تجهیزات مورد نیاز پروژه ها را از تولید کنندگان داخلی انجام می دهیم.

گفتنی است معاونان اداره کل فرودگاه های استان دیگر سخنرانان این مراسم بودند که ضمن تبریک سال نو به همکاران، به ارایه ی گزارشی اجمالی از عملکرد ادارات تابعه ی خود پرداختند.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید.

ا.غ/.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد