خبر خبر

مديرکل فرودگاه هاي استان: رهبران آمريکا حامي و طراح اصلي تروريسم هستند، و سپاه پاسداران يکي از شريف ترين و مردمي ترين نهادهاي نظامي در دنيا
به مناسبت روز پاسدار مديرکل به ديدار فرمانده ي يگان حفاظت هواپيمايي سپاه فرودگاه مشهد رفت

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ همزمان با سالروز ولادت با سعادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار، مدیرکل فرودگاه های استان به دیدار فرمانده ی یگان حفاظت هواپیمایی سپاه فرودگاه مشهد رفت.

قاسم زاده در این دیدار ضمن تبریک ایام شعبانیه و قدردانی از زحمات و تلاش های ارزشمند پرسنل یگان حفاظت هواپیمایی سپاه در سال 97 برای حفظ امنیت فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد و تامین امنیت پروازها، گفت:

در منطقه یی پرتنش و  حساس قرار داریم و تامین امنیت پروازها و فرودگاه بزرگ و پر ترددی چون فرودگاه مشهد نیازمند تخصص، تهعد و پایمردی است؛ که یگان حفاظت هواپیمایی سپاه بخوبی از عهده ی آن بر آمده است و حتی فراتر از حوزه ی فرودگاه، تهدیدها را رصد کرده و امنیت را تامین می کنند.

مدیرکل فرودگاه های استان در بخش دیگری از سخنان خود به اقدام خصمانه و ددمنشانه ی رهبران دسیسه گر آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در فهرست نهادهای تروریستی اشاره کرد، و گفت:

دشمن زبون و توطئه گر ما به درجه یی از حقارت و ضعف رسیده است که نهادی  شریف را که برخاسته از دل ملت ایران و فرزندان آب و خاک آن است؛ تروریستی اعلام می کند و البته قطعنامه ی مغرضانه ی شیطان بزرگ هیچ ارزشی ندارد و تنها ما را متحدتر از همیشه، با همبستگی و همدلی در کنار هم قرار می دهد.

محمدباقر قاسم زاده با تاکید بر اینکه رهبران امریکا خود حامی، مغز متفکر و طراح اصلی پدیده ی شوم تروریسم در سطح دنیا هستند، بیان داشت:

از هیچ شهروند جهانی یی پوشیده نیست که حکومت های ظالم و گروه های تروریستی یی همچون داعش؛ همگی دست نشانده ی آمریکا هستند و جنایت های این شیاطین در کشتار کودکان یمن و سربریدن مردمان بی گناه در سوریه و عراق از اذهان پاک نخواهد شد.

وی همچنین گریزی به تروریسم دولتی آمریکا در جنگ نابرابر و ناجوانمردانه با کشور ویتنام زد و افزود:

جنایت های وحشیانه ی آمریکا در تجاوز و کشتار مردم و کودک کشی آنان طی جنگ با کشور ویتنام در حافظه ی تاریخ ثبت و ضبط است، و کشوری با این تاریخچه ی سیاه و ننگین صلاحیت و مرجعیت ندارد که سپاه شریف ایران اسلامی را که پرچمدار مبارزه با ظالمان و دفاع از مظلومان است، تروریست بنامد.

دکتر قاسم زاده در ادامه گفت: نیرویی برآمده از دل مردم که در وقوع بلایای طبیعی چون سیل و زلزله به کمک هم نوعان  می شتابد و در دفاع از مردم و مرزهای ایران بزرگ همیشه پیشرو و جلودار بوده است، چگونه می تواند نهادی تروریستی باشد!؟

وی خاطرنشان کرد: تروریست آمریکا است که جنگ با عراق را به ایران تحمیل کرد و جوانان ما را به خاک و خون کشید، تروریست کشوری است که با قصاوت تمام هواپیمای مسافربری ما را مورد هدف قرار داد و به فرمانده ی آن عملیات سنگدلانه و وحشیانه نشان افتخار هدیه داد!

مدیرکل فرودگاه های استان در بخش پایانی سخنان خود گفت:

ما متحدتر از همیشه با ایستادگی و تبدیل تهدیدها به فرصت، به سربلندی ایران می اندیشیم و به کوری چشم شیطان بزرگ، سپاه پاسداران انقلاب و دستاوردهای آن را حفظ خواهد کرد.

سرهنگ یونس رزاقی فرمانده ی یگان حفاظت هواپیمایی سپاه فرودگاه مشهد نیز طی سخنانی از حمایت ها، زحمات و تلاش های مدیرکل فرودگاه های استان که منجر به توسعه و شکوه و رونق فرودگاه مشهد و رضایتمندی مردم شریف ایران شده است قدردانی کرد.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد