خبر خبر

برگزاري دوره آموزشي پودمان مصوب آشنايي با نظام گزينش کشور در فرودگاه مشهد
دوره آموزشي آشنايي با نظام گزينش کشور با حضور دبير هسته گزينش وزارت راه و شهرسازي در فرودگاه مشهد برگزار شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ این دوره ی آموزشی با هدف آشنایی کارمندان با نظام گزینش کشور به مدت 2 ساعت در تالار اجتماعات فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد.

سرفصل هایی نظیر سنجش تخصص و مهارت ها، نگرش اخلاقی، اعتقادی و سیاسی افراد، ارتباطات و ارزیابی میل به آموزش و یادگیری دانش در افراد؛ توسط دکتر آسترکی استاد این دوره،  برای کارکنان اداره کل فرودگاه های خراسان رضوی تدریس شد.

مدیر هسته ی گزینش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در ابتدای این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت:

در حوزه ی گزینش در وهله ی نخست، همواره نگاه ما به کارکنان بر اصل برائت و درستکاری افراد است و شالوده و اساس کار گزینش قبل از هر چیز، حفظ شخصیت و کرامت کارکنان است.

حجت اله اسماعیل زاده در ادامه افزود: اگر در مراحل بعدی خلاف اصل برائت محرز شود، هسته ی گزینش با رعایت موازین اسلامی و انصاف و عدالت و در قالب قانون مصوب اداره ی امور استخدامی؛ اقدام به پیگیری و تصمیم گیری در خصوص وضعیت افراد می نماید.

دکتر آسترکی دیگر سخنران این دوره ی آموزشی بود که طی سخنانی ضوابط عمومي هسته ی گزينش در ابعاد اخلاقي، اعتقادي و سياسي را تشریح نمود و گفت:

صیانت از کارکنان یک اصل است که در هسته ی گزینش کشور رعایت می شود و افرادی که در کنار تخصص، تعهد دارند و از سلامت اخلاقی، اعتقادی و سیاسی برخوردار هستند، از عومل اصلی موفقیت و پویایی یک سازمان اند.

دبیر هسته ی گزینش وزارت راه و شهرسازی در ادامه بیان داشت:

نظارت بر ورود نیروی انسانی متعهد و کارآمد به سازمان ها کاری دشوار است و استخدام و گزینش به عنوان یکی از زیرنظامهای نظام کلان مدیریت منابع انسانی، در این زمینه نقش مهمی دارد.

گفتنی است به شرکت کنندگان در این دوره ی اموزشی گواهی نامه ی مرتبط اعطا می شود.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد