خبر خبر

ديدار مديرکل فرودگاه هاي استان با توليت آستان قدس رضوي
فعالان حوزه ي حمل و نقل با حجت الاسلام مروي ديدار کردند

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ مدیرکل فرودگاه های استان به همراه جمعی از فعالان عرصه ی حمل و نقل استان در حرم مطهر رضوی با تولیت آستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی با بیان اینکه تلاش های شما فعالان حمل و نقل در بخش های مختلف بسیار با ارزش است، گفت: شما که در کنار حضرت رضا علیه السلام کار می کنید، علاوه بر کمک به خلق خدا، در حال خدمت رسانی به زائران امام هشتم هستید، به همین دلیل حساسیت کار شما بیشتر از دیگر نقاط کشور است.

مروی افزود: همه باید زائران را میهمانان امام رضا ع بدانیم و تلاش کنیم با خاطره خوش از این شهر بازگردند و از هرگونه اجحاف در حق زائران پرهیز کنیم.

وی تاکید کرد: مناسب است برنامه های هنری و معرفتی با کمک آستان قدس رضوی در هواپیماها و قطارها در مسیر مشهد مقدس پخش شود تا زائران با حس و حال زیارت وارد شهر شوند و بتوانند از برکات معنوی این سفر بهره ببرند.

محمد باقر قاسم زاده مدیر کل فرودگاه های استان در این دیدار برای دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت:

افتخار می کنیم که در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد خادم زائران حضرت رضا ع هستیم و برای رفاه حال و تکریم ایشان و خدمات رسانی مطلوب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

قاسم زاده افزود:

در ارایه ی تسهیلات و امکانات رفاهی برای زائران اقدامات زیادی انجام داده ایم و همواره در تلاش هستیم تا رضایتمندی و شآن زائران گرامی را مد نظر داشته باشیم.

گفتنی است فرودگاه مشهد همه ساله با برگزاری اعیاد و جشن های رضویه دردهه ی کرامت، و همکاری با جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام؛ در ترویج فرهنگ رضوی کوشا بوده است و با ارایه ی تسهیلات مطلوب و تخصصی به زائران حضرت رضا ع در پی تکریم و صیانت از حقوق زائران است.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد