خبر خبر

مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي از برقراري 3 مسير جديد پروازي با آغاز فصل تابستان در فرودگاه مشهد خبر داد
3 مسير پروازي جديد به پروازهاي فرودگاه مشهد اضافه شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ محمد باقر قاسم زاده در این خصوص گفت:

پرواز برنامه یی مشهد - زنجان – مشهد در روزهای یک شنبه و چهار شنبه ی هر هفته، توسط  شركت هواپيمايي ایران ایرتور انجام می شود. این پرواز روزهای یکشنبه ی هر هفته ساعت  13 از مشهد به مقصد زنجان حرکت می کند و ساعت 15 در فرودگاه زنجان به زمین می نشیند.  ساعت 16 نیز زنجان را ترک می کند  و در ساعت 18 در مشهد فرود می آید. این پرواز روزهای چهارشنبه ی هر هفته نیز، ساعت 9 صبح از فرودگاه مشهد به سمت زنجان حرکت می کند و ساعت 11 در فرودگاه زنجان به زمین می نشیند و ساعت 12 به سمت مشهد پرواز می کند.

وی افزود: همچنین پروازهاي رشت - مشهد در فصل تابستان افزايش يافت. با شروع فصل تابستان، ۱۴ سورتي پرواز به تعداد پروازهاي رفت و برگشت مشهد – رشت اضافه شده است. این پروازها توسط سه شرکت هواپیمایی ایرتور، کاسپین و وارش انجام می شود که با احتساب پروازهای افزوده شده، هم اکنون تعداد پروازهای رفت و برگشت مشهد - رشت به ۲۸ پرواز در هفته رسیده است.

مدیرکل فرودگاه های استان خاطر نشان کرد:  شش سورتي پرواز نیز در مسير مشهد - بوشهر به پروازهاي برنامه یي هفتگي فرودگاه مشهد افزوده شد. این پروازها روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ی هر هفته توسط شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با هواپيماي ام دي ( ظرفيت170 مسافر) انجام مي شود.

لازم به ذکر است با اضافه شدن این شش سورتی، تعداد پروازهای فرودگاه مشهد به مقصد بوشهر  به 14 پرواز هفتگی افزایش پیدا کرد.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد