خبر خبر

در خجسته سالروز ميلاد حضرت رضا (ع) مراسم استقبال باشکوه از مسافران و زايران در فرودگاه مشهد برگزار شد
برگزاري جشن ميلاد با شکوه امام رضا عليه السلام در فرودگاه مشهد

به گزارش اداره ي روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ در خجسته سالروز میلاد حضرت رضا (ع) مراسم استقبال باشکوه از مسافران و زایران در فضایی معنوی با حضور مدیرکل فرودگاه های استان در فرودگاه مشهد برگزار شد. این مراسم راس ساعت 8 بامداد مورخ چهارشنبه 23 تیرماه 98 آغاز شد که مورد استقبال بی نظیر مسافران و زایران قرار گرفت.

 در جشن باشکوه ولادت حضرت رضا (ع)، مدیر کل فرودگاه های استان خراسان رضوی بهمراه تنی چند از معاونان و روسای ادارات و همچنین خدام آستان قدس رضوی، روسای شركت هاي هواپيمايي، فرماندهان نظامی و انتظامی و کارمندان و کارکنان فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد حضور داشتند.

مراسم عبور زایران و مسافران از روي فرش قرمزِ سالن ورودي ترمينال پروازهاي داخلي در ميان استقبال خادمان آستان قدس و اهداي گل و شاخه نبات متبرك انجام شد. همچنین هزاران شاخه گل و یک تن شیرینی و بسته ی فرهنگی در میان زایران توزیع شد. مولودي خواني و اجراي زنده ي گروه هاي تواشيح و  ترانه هاي مذهبي در جايگاه تعبيه شده در ترمينال پروازهاي داخلي، از جمله برنامه هايي بود كه مورد استقبال بي نظير مسافران و زایران قرار گرفت و حال و هوايي معنوي و روحاني به فضا بخشيد.

براي تماشاي تصاوير بيشتر اينجا كليك كنيد

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد