خبر خبر

آغاز عمليات اعزام زايران خانه خدا از فرودگاه مشهد در نهايت آرامش و انضباط کاري
با برگزاري آيين معنوي بدرقه حجاج با حضور مديرکل فرودگاه هاي استان، اولين گروه زايران خراساني از فرودگاه مشهد عازم مدينه ي منوره شدند

به گزارش اداره ی روابط عمومی فروگاه های استان خراسان رضوی؛ نخستین گروه زایران خراسانی به تعداد 250 نفر و در قالب 2 کاروان، صبح امروز مورخ بیست و سوم تیرماه 98؛  در ساعت 5:25  بامداد فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد را به مقصد مدینه ی منوره ترک کردند. شماره ی این پرواز 1562 ؛ و مدینه ی قبل بود که بدون مشکل و با تعجیل 5 دقیقه یی انجام شد.

گفتنی است زایران خراسان های رضوی و شمالیِ بیت الله الحرام از تاریخ 23 تیرماه سال جاری با 44 پروازِ شرکت هواپیمایی هما در مرحله ی رفت به عربستان اعزام می شوند که این فرآیند تا 14 مردادماه بطول می انجامد/ همچنین پروازهای مرحله ی برگشت حجاج به تعداد 45 پروازِ شرکت هواپیمایی هما از تاریخ 31 مردادماه آغاز می شود و در تاریخ 13 شهریور ماه به پایان می رسد.

لازم به ذکر است طی این عملیات ده هزار و 600 زایر در قالب 75 کاروان به سرزمین وحی اعزام می شوند که به تفکیک شامل: چهار هزار و 440 زایر در قالب 32 کاروان از مشهد مقدس، چهار هزار و 490 زایر در قالب 32 کاروان از شهرستان های خراسان رضوی و تعداد یکهزار و 670 زایر در قالب 11 کاروان از خراسان شمالی می باشد.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد