خبر خبر

اسفنديار نعيمي: خط مشي بسيج کارمندي تلفيق ايمان و دانش براي خدمت به مردم است
معاون فرمانده بسيج ادارات کل خراسان رضوي ( حوزه مقاومت شهيد طرحچي) در بازديد از فرودگاه مشهد، از فعاليت هاي گسترده بسيجيان پايگاه بسيج شهيد هاشمي نژاد قدرداني کرد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ اسفندیار نعیمی در بازدید از فرودگاه مشهد، فعالیت های گسترده ی بسیجیان پایگاه بسیج شهید هاشمی نژاد را فراتر از حد تصور و انتظار بیان کرد، و ضمن قدردانی، گفت:

بسیج فرودگاه مشهد تشکلی پویا و فعال در سطح بسیج کارمندی استان، و الگویی شاخص و پیشتاز است که با  10  معاونتِ توانمند توانسته است انتظارات را بخوبی برآورده کند.

معاون فرمانده ی حوزه مقاومت شهید طرحچی در ادامه با ایده آل توصیف کردن نقش بسیج فرودگاه مشهد در هماهنگی و مشارکت برای برپایی و انجام بالغ بر 30 برنامه ی فرهنگی، سیاسی، ورزشی، اردویی و... طی سال های 97 و 98 ، افزود:

در مباحثی همچون میز خدمت، آموزش، عضوگیری، امور خواهران، مسابقات ورزشی، ایجاد صندوق قرض الحسنه، شورای اندیشه ورزی و سازماندهی گردان های عاشورا نیز فعالیت های خوبی انجام داده اید که قابل تامل و شاخص است.

همچنین نعیمی ایفای نقش بسیج کارمندی را در امداد رسانی به آسیب دیدگان از بلایای طبیعی و همچنین بازدید از مناطق محروم ضروری و امری خداپسندانه دانست و برای سازماندهی بسیجیان داوطلب خدمت در این عرصه تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه مسوولان بسیج پایگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در قالب معاونت های بررسی و تحلیل، بازرسی، امور خواهران، منابع انسانی، آموزش، طرح و برنامه، فضای مجازی، اداری و پشتیبانی و امور فرهنگی به ارایه ی گزارش عملکرد حوزه های خود پرداختند و تعامل و گفتگو در خصوص برنامه های آتی صورت گرفت.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد