خبر خبر

تشکيل نخستين جلسه ي شوراي اداري با حضورمديرکل جديد فرودگاه مشهد
مديرکل جديد فرودگاه هاي خراسان رضوي؛ با معاونان و روساي ادارت اداره کل فرودگاه هاي استان ديدار و گفتگو کرد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ محمود امانی بنی مدیرکل جدید فرودگاه های استان در این جلسه ضمن آشنایی با مسوولان و دست اندرکاران فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، خواستار لحاظ کردن اولویت کاری در ارایه ی بهترین خدمات فرودگاهی به مسافران و زایران شد.

امانی با خاطرنشان کردن اینکه اصل صداقت باید مبنای تمامی امور باشد، گفت:

هدف اصلی ما ساماندهی مشکلات و نقایص؛ برای خدمات رسانی با کیفیت به مردم شریف ایران اسلامی و رضایتمندی ایشان است و همه همراه هم هستیم تا برای نیل به این هدف بزرگ گام هایی استوار برداریم.

محمود امانی بنی بر لزوم برقراری و ایجاد ایمنی و امنیت پروازها در فرودگاه مشهد تاکید کرد و بیان داشت:

فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد و باید با برنامه ریزی و مطالعات کارشناسی چشم اندازی روشن و شایسته برای جایگاه فرودگاه مشهد و رشد و بالندگی صنعت هوانوردی استان تبیین نماییم.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در ادامه افزود:

برطرف کردن نقایص و ناهنجاری های حوزه ی فرودگاهی مستلزم تصمیمات کارشناسانه و تعهد و دلسوزی مسوولان است و از همین لحظه با همفکری و هم اندیشی برای پیشبرد پروژه های باقیمانده ی فرودگاه مشهد و ارایه ی بهترین تسهیلات فرودگاهی به مسافران هم پیمان می شویم.

در ادامه ی این جلسه، امانی بنی خواستار فوریت در تشکیل کمیته ی زمستانی برای برنامه ریزی پروازهای فصل سرما شد و بر لزوم رعایت نظم و انضباط در محیط کاری، وظیفه شناسی،

و اهمیت احترام به زمان اداری تاکید ویژه کرد.

گفتنی است در پایان این نشست صمیمانه، معاونان و روسای ادارات اداره کل به بیان نظرات خود پرداختند و بحث و گفتگو با مدیرکل در خصوص مسایل فرودگاه مشهد مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد