خبر خبر

استقبال از پيکر پاک خادم الرضا، شهيد سپهبد قاسم سليماني در فرودگاه مشهد
پيکر مطهر سردار بزرگ اسلام و ايران سپهبد قاسم سليماني و همرزمان شهيدش وارد فرودگاه مشهد شد و در ميان استقبال با شکوه مسوولان و مردم براي تشييع نزد امت حزب الله به سطح شهر منتقل شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ هواپیمای حامل پیکر پاک سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی مهندس و چهار همرزم شهیدشان امروز یکشنبه ۱۵ دی ماه در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد بر زمین نشست و از سوی آیت الله علم الهدی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده هیات دولت، مسوولان شهری وکشوری و نظامی خراسان رضوی و خانواده شهدا در فضایی محزون اما حماسی مورد استقبال قرار گرفت.

صدها نفر از مردم و مسؤولان لشکری و کشوری استان خراسان رضوی برای استقبال از پیکر شهدای مقاومت در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد حضور داشتند.

پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش روز شنبه به ترتیب در حرمین کاظمین (ع)، کربلای معلی و نجف اشرف در جوار حرم امیرالمومنین (ع) تشییع شد و بامداد امروز به میهن بازگشت.

سه روز از ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گذشته و حالا ایران اسلامی آغوش خود را برای در بر گرفتن سردار دل‌ها گشوده است.

تا ساعتی دیگر مراسم تشییع ابدان مطهر قهرمانان مقاومت، که در اثر جنایت وحشیانه و ناجوانمردانه ی آمریکای خونخوار به سرکردگی ترامپ ( تروریست کت و شلواری ) در فرودگاه بغداد به مقام والای شهادت نائل آمدند؛ در سطح شهر مشهد تا حرم مطهر رضوی انجام خواهد شد.

تکمیلی: شبانگاه امروز پیکر مطهر شهدا جهت تشییع در تهران، در میان بدرقه ی مسوولان به پایتخت منتقل شد.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد