خبر خبر

آغاز مسابقات نهايي فوتسال جام فجر شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ( يادواره سپهبد شهيد قاسم سليماني ) در فرودگاه مشهد
مرحله نهايي مسابقات فوتسال کارکنان فرودگاه هاي کشور در فرودگاه مشهد آغاز شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ دور نهایی این مسابقات با حضور ۸ تیم برتر فرودگاه های کشور از صبح امروز موخ ۱۴ بهمن ماه ۹۸ در مجموعه ورزشی فرودگاه بین المللی مشهد آغاز شده است.

قرعه کشی دور نهایی این مسابقات هفته گذشته در ستاد شرکت فرودگاه ها انجام پذیرفت و هشت تیم حاضر در این مرحله، در قالب دو گروه ۴ تیمی، بصورت حذفی با هم مسابقه می دهند و در نهایت چهار تیم به مرحله نیمه نهایی و فینال راه می یابند.

علی شورمیج معاون توسعه ی مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در آیین افتتاح مسابقات فوتسال از طریق تماس صوتی فرا رسیدن دهه فجر و ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت و ضمن درود به روح پر فتوح امام راحل، شهدای انقلاب و دفاع مقدس و همچنین سپهبد شهید قاسم سلیمانی؛  پیام خود را خطاب به بازیکنان و کادر فنی اینچنین بیان کرد:

ترویج ورزش و برگزاری این گونه مسابقات موجب ایجاد صمیمیت و انس و محبت بیشتر میان کارکنان، صحت و تندرستی جان و روان  و بالا رفتن راندمان کاری می شود و مدیران شرکت برای افزایش نشاط و شادابی در میان شما عزیزان تمام تلاش خود را خواهند کرد.

وی در ادامه با بیان اهمیت ورزش در ادارات بیان کرد: با برگزاری مسابقات ورزشی می توان استعدادهای ورزشی در ادارات را شناسایی و شکوفا کرد و خوشبختانه مهندس امیرمکری مدیرعامل شرکت نیز نگاه ویژه یی به این موضوع دارد.

محمود امانی بنی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی نیز با حضور در مراسم افتتاحیه این مسابقات ضمن عرض خیر مقدم به تیم های شرکت کننده، طی سخنانی یاد و خاطره ی شهید والامقام سپهبد قاسم سلیمانی را  گرامی داشت و دهه ی فجر انقلاب اسلامی را به ورزشکاران تبریک و تهنیت گفت.

بر اساس اعلام کمیته مسابقات، تیم های ستاد، مازندران، همدان و مشهد در گروه A و حراست مرکزی، شیراز، اردبیل و بندرعباس در گروه B جای دارند. مسابقات مقدماتی مرحله نهایی 14 تا 16 بهمن برگزار می شود و 14 بهمن تیم های ستاد- همدان، حراست مرکزی- اردبیل، شیراز- بندرعباس و مازندران- مشهد به مصاف هم می روند.

15 بهمن برگزاری مسابقه میان تیم های شیراز- اردبیل، مازندران- همدان، حراست مرکزی- بندرعباس و ستاد- مشهد خواهد بود و 16 بهمن نیز مسابقات فوتسال حراست مرکزی- شیراز، اردبیل- بندرعباس، ستاد- مازندران و همدان- مشهد برگزار می شود.

در ادامه 17 بهمن تیم اول گروه A و دوم گروه B و اول گروه B و دوم گروه A به مصاف هم می روند و مسابقات نهایی فینال نیز جمعه (18 بهمن) برگزار می شود.

برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید.

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد