خبر خبر

پايان مسابقات فوتسال جام فجر شرکت فرودگاه ها با معرفي برترين ها، در فرودگاه مشهد
مسابقات فوتسال جام فجر با قهرماني تيم حراست مرکزي در فرودگاه مشهد به پايان رسيد.

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، مسابقات جام فجر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (یادواره شهید سپهبد قاسم سلیمانی)  پس از یک هفته شور و نشاط و هیجان با قهرمانی تیم حراست مرکزی در مجموعه ورزشی فرودگاه مشهد به کار خود پایان داد.
در بازی رده بندی از ساعت ۱۲جمعه(18 بهمن) دو تیم هرمزگان و ستاد به میدان رفتند که در نهایت هرمزگان توانست در ضربه های پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ ستاد را شکست دهد و مقام سوم را کسب کند.
مسابقه فینال در ساعت ۱۳:۱۵ با رقابت حساس بین تیم های قدرتمند مشهد و حراست مرکزی و در میان شور و تشویق تماشاگران انجام شد که در وقت های قانونی دو تیم به نتیجه تساوی صفر بر صفر رسیدند، اما این حراست مرکزی بود که توانست در ضربات پنالتی ۵ بر ۳ بر حریف خود پیروز شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
در آیین اختتامیه و اهدای جوایز، سید ضیاء کشمیری، مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی، احمد ایزدبین، مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و محمود امانی بنی، مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی حضور داشتند و از تیم حراست مرکزی به عنوان تیم قهرمان، تیم فرودگاه مشهد به عنوان نایب قهرمان، هرمزگان به عنوان رتبه سوم و تیم ستاد به عنوان مقام چهارم مسابقات قدردانی شد.
از محمد خطیبی (بازیکن فرودگاه مشهد) بعنوان بهترین بازیکن فنی مسابقات، مسعود خیراندیش از ستاد به عنوان بازیکن برتر اخلاق و تیم اردبیل به عنوان تیم برتر اخلاق قدردانی بعمل آمد.
این رقابت ها از ابتدای هفته گذشته با شرکت هشت تیم برتر فرودگاه های کشور به میزبانی فرودگاه مشهد برگزار شد و چهار تیم مازندران، اردبیل، فارس و همدان در مرحله گروهی از دور مسابقات حذف شدند.
برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.
ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد